Oferta pracy

Devops Engineer

EOS Poland Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Git

  • SQL

  • Bash

  • Python

  • Docker

  • CI/CD (Jenkins)

Mile widziane

  • REST API

  • PostgreSQL

  • Oracle

  • Redis

  • Elasticsearch

  • Celery

  • RabbitMQ

  • GIT Flow

  • Agile (SCRUM)

System operacyjny

O projekcie

Dział Rozwoju i Utrzymania Systemów Własnych odpowiedzialny jest za rozwijanie aplikacji służących do wspierania pracowników w działalności biznesowej. Aplikacje które przygotowujemy mają szerokie spektrum zastosowań, od prostych CRUD’ów poprzez interfejsy komunikacyjne z naszymi dostawcami, skończywszy na robotach badających dane na stronach internetowych.

W skład typowych zadań Działu wchodzą zlecenia dotyczące systemów zarządzania informacją, aplikacje przetwarzające zaawansowaną logikę biznesową lub przetwarzające dokumenty.

W ramach pracy w Dziale na stanowisku DevOps Engineer będziesz brał udział w transformacji cyfrowej EOS Poland, której częściami składowymi jest digitalizacja oraz robotyzacja procesów biznesowych. Twoja praca będzie stanowiła kluczowy element w tej przemianie. Do Twoich zadań będzie należało wdrażanie przygotowanych przez zespół rozwiązań, utrzymanie ich jak również rozwój narzędzi, które będą ułatwiały działalność biznesową pracownikom EOS Poland.

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie przygotowanych przez zespół rozwiązań na serwerach Linux

  • Utrzymywanie aktualnie działających rozwiązań

  • Praca w metodyce Agile (SCRUM)

  • Tworzenie dokumentacji przygotowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętności pracy w systemie operacyjnym Linux

  • Doświadczenia komercyjnego w pracy z RDBS oraz znajomości języka SQL,

  • Znajomości języka skryptowego przydatnego do automatyzacji (np. Bash lub Python),

  • Umiejętności pracy w środowisku skonteneryzowanym (Docker),

  • Znajomości narzędzi do automatyzacji procesu CI/CD (Jenkins),

  • Umiejętności czytania / poruszania się w kodzie źródłowym aplikacji,

  • Znajomości GIT oraz komercyjnego doświadczenia z Git Flow,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Podział czasu pracy
60%

Utrzymanie oraz rozwój istniejącej infrastruktury (BaU)

20%

Wdrażanie nowych rozwiązań

10%

Spotkania oraz konsultacje

10%

Szkolenia

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych

  • Mentoring

  • Nowoczesny stack technologiczny

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie)

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Spotkania integracyjne

  • Hybrydowy model pracy - praca zdalna 100% w okresie pandemii. Po tym czasie co 2 tygodnie przez 1-2 dni stacjonarnie w biurze w Lublinie (w ramach delegacji służbowej).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zbieranie i selekcja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne online

3

Złożenie oferty pracy wybranemu kandydatowi

EOS Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Przewiń do profilu firmy