DevOps Engineer

Ahead Professionals Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Obecnie dla naszego Klienta, firmy działającej w obszarze projektowania i wykonawstwa nowoczesnych oraz niezawodnych systemów automatyki i informatyki dla różnych branż przemysłu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Benefity:

  • Światowej klasy środowisko, w którym pracują eksperci,
  • Wyzwania, które będą stymulować Twój rozwój osobisty
  • Przyjazna kultura pracy zespołowej, rozwoju zawodowego,
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej,
  • Wewnętrzne szkolenia i rozmowy techniczne,
  • Komfortowe biuro wyposażone we wszystkie niezbędne narzędzia do podboju świata (MacBook Pro, zewnętrzny ekran, ergonomiczne krzesło)
  • Pokój odpoczynku,
  • Pokój gier,
  • W pełni wyposażona kuchnia z owocami, gorącymi i zimnymi napojami
  • Budżet na edukację, wydarzenia i konferencje,
  • Piwne piątki raz w miesiącu,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Bezpłatny dostęp do najlepszych narzędzi i oprogramowania, aby rozwijać swoje umiejętności i pracować efektywnie (JetBrains IDE, egghead, Adobe Creative Clouds i wszystko inne, czego potrzebujesz).

Główne zadania:

  • Budowa i utrzymanie naszej infrastruktury wewnętrznej,
  • Projektowanie i budowa infrastruktury dla różnych projektów,
  • Automatyzacja procesów tworzenia oprogramowania,
  • Wspieranie inżynierów oprogramowania z doświadczeniem devops,
  • Dzielenie się najlepszymi praktykami i wiedzą jak w firmie.

Wymagania:

  • Głębokie zrozumienie Unix-lik`owych systemów operacyjnych,
  • Doświadczenie z Docker and Ansible,
  • Podstawowa wiedza na temat serwerów internetowych (jak nginx), serwerów aplikacyjnych (jak uWSGI i Gunicorn) oraz frameworków internetowych (jak Django),
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji Git,
  • Efektywna komunikacja z inżynierami oprogramowania,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferta skierowana również do Kandydatów z orzeczoną niepełnosprawnością.

Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Zachęcamy Cię do zamieszczenia w aplikacji informacji o ewentualnych oczekiwaniach dotyczących usprawnień, które ułatwią Ci przyjazd i udział w rozmowie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy