Oferta pracy
RITM0206698

DevOps Engineer

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Bash

  • CI

  • CD

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery;

  • zwiększanie poziomu automatyzacji procesów;

  • utrzymanie dostępności aplikacji produkcyjnych;

  • automatyzacja procesów zarządzania rozproszonymi systemami;

  • zarządzanie konfiguracją;

  • zarządzanie systemami monitoringu systemów i aplikacji;

  • analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespoły developerskie i utrzymaniowe;

  • integracja komponentów oprogramowania i aplikacji w działające systemy;

  • zarządzanie użytkownikami i prawami dostępu na środowiskach deweloperskich, integracyjnych i testowych;

  • współpraca z zespołem deweloperów rozwijających produkt w zakresie wdrożeń, konfiguracji, migracji danych.

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • praktyczna znajomość narzędzi do orkiestracji/zarządzania konfiguracją (Ansible, Openshift);

  • doświadczenie w administracji serwerami działającymi pod kontrolą systemów operacyjnych Linux/Windows;

  • doświadczenie w pracy z narzędziami obszaru komponentów aplikacyjnych, sieciowych i baz danych, takimi jak nginx, PostgreSQL, Oracle SQL, Microsoft SQL Server itp.;

  • znajomość co najmniej jednego języka skryptowego (Python, Ruby, Bash, Perl)

  • doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD (Gitlab, Gerrit, Jenkins, Maven, Docker, nexus itp.).

Mile widziane

  • znajomość ElasticSearch,

  • znajomość Kibana,

  • znajomość Kafka,

  • znajomość InfluxDB,

  • znajomość Grafana,

  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • pracę zdalną lub stacjonarną (Ty decydujesz);

  • umowa o pracę;

  • dostarczanie rozwiązań w zespołach SCRUM w metodyce AGILE;

  • atmosferę dzielenia się wiedzą;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.​​

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników