Oferta pracy

DevOps Engineer - Tribe Billing

T-Mobile

  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

T-Mobile

Marynarska 12

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Go

  • C

  • C++

  • Java

  • Python

  • Perl

  • MangoDb

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osób, które lubią utrzymywać rozbudowane środowiska i systemy i chcą poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe poprzez udział w naszym dużym programie transformacyjnym. Częścią tego programu jest budowanie i utrzymywanie systemu rozliczeń działającego w czasie rzeczywistym (Real Time Rating).

System jest rozwijany przez wewnętrzny zespół developerów w zwinnym środowisku. Teraz chcemy wzmocnić i rozbudować nasz zespół, aby przyspieszyć transformację.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, programowanie i wdrażanie algorytmów porównywania danych

  • Wsparcie w migracji danych i serwisów

  • Dbanie o bezpieczeństwo i wydajność wdrażanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Linux/Unix - dobra znajomość oraz umiejętność pisania skryptów w bash

  • Administracja rozwiązaniami chmurowymi (kubernetes)

  • Dobra znajomość co najmniej jednego z wymienionych języków programowanie: Go, C/C++, Java, Python, Perl

  • Znajomość dokumentowych baz danych (np.: MongoDb) lub relacyjnych baz danych

  • Język angielski (czytanie i pisanie dokumentacji)

Mile widziane

  • Znajomość używanych przez nas technologi i narzędzi: MongoDB, Kubernetes, Bash, Go, Git, Gitlab, Jenkins, Docker, Kibana, Elastic Search

  • Znajomość standardów 3GPP OCS/PCRF, TMF (TAM, SID)

  • Umiejętność projektowania i budowania mikroserwisów

  • Doświadczenie w rozwoju systemów z obszarów domeny billingowej (Billing, Invoicing, Account Receivables, Dunning)

  • Doświadczenie w migracji danych między systemami

  • Doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami danych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Współpraca w oparciu o umowę direct B2B

  • Pakiet medyczny, sportowy i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do platformy szkoleniowej RoDoS

  • Brak dress code'u - u nas możesz być sobą

  • Znam Talent – szkolenia lub pieniądze za polecenie znajomych do pracy 😊!

  • Poza tym możesz u nas liczyć na dostęp do naszych produktów i usług na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

2

Spotkaj się z przyszłym liderem/ liderką zespołu :)

3

Witaj w T-Mobile :)

T-Mobile

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Przewiń do profilu firmy