Oferta pracy

DevOps Engineer

Pentacomp

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jenkins

  • Linux

  • Shell

  • Maven

  • Gradle

  • Git

Mile widziane

  • Java

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • automatyzacja procesów rozwoju, wdrożenia i testowania oprogramowania (Continuous Integration/Delivery)

  • utrzymanie ciągłości działania pracy systemów i aplikacji biznesowych - prace instalacyjne, konfiguracyjne

  • ocena nowych rozwiązań, narzędzi, metod i standardów DevOps pod kątem ich użyteczności w realizowanych projektach

  • współpraca z zespołami administratorów, programistów, testerów, analityków i architektów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu złożonych systemów Continuous Integration i Continuous Delivery/Deployment oraz High Availability

  • znajomość narzędzia do automatyzacji zadań Jenkins

  • wiedza z zakresu środowiska serwerowego Linux oraz powłoki Shell

  • praktyczna znajomość Maven i/lub Gradle

  • znajomość platformy do zarządzania środowiskiem skonteneryzowanym Kubernetes

  • umiejętność korzystania z narzędzia Git

  • doświadczenie w administracji serwerami aplikacyjnymi na JVM (np. Tomcat) oraz rozwiązaniami w architekturze opartej na mikroserwisach

  • programowanie w języku JAVA

  • znajomość upsource, sonarqube, ESB WSO2

  • wiedza i doświadczenie z zakresu zwinnych metod wytwarzania oprogramowania (Scrum, Nexus)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników