Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    9bits Sp. z o.o.

    Firma 9 bits została założona w 2009 roku. Od tego czasu nasi developerzy dostarczyli ponad 300 projektów dla klientów w Europie Wschodniej. Celem firmy jest świadczenie nowatorskich innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie technologii informatycznych.

    Od samego początku, nasza siłą i przewagą jest umiejętność projektowania prostych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. U podstaw tej zdolności jest ciągłe doskonalenie się i poszukiwanie nowych technologii.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Sporządzanie dokumentacji systemów i infrastruktury, instrukcji wdrożeń aplikacji w technologii Java
    • Przygotowanie konfiguracji środowisk testowych i produkcyjnych
    • Wdrażanie nowych wersji systemów na środowiska produkcyjne i testowe
    • Optymalizacja parametrów systemów
    • Monitorowanie poprawności działania aplikacji napisanych w technologii Java
    • Diagnozowanie problemów z działaniem oprogramowania
    • Tworzenie i rozwój narzędzi wspomagających wdrażanie i utrzymanie aplikacji

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość podstawowych założeń metodyki DevOps
    • Znajomość działania sieci TCP/IP, SSH, FTP
    • Znajomość narzędzi kontroli wersji Git/GitLab
    • Znajomość narzędzi do budowy projektów Gradle/Maven
    • Znajomość narzędzi Continous Integration i Continous Delivery (Jenkins, Docker, Ansible, Puppet)
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją techniczną
    • Zdolność samodzielnego, analitycznego i kreatywnego myślenia
    • Otwartość i umiejętność pracy zespołowej
    • Podstawowa znajomość aplikacji tworzonych w technologii Java
    • Umiejętność pisania skryptów shellowych

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość RabbitMQ/Kafka, ELK
    • Znajomość Artifactory/Nexus
    • Znajomość zagadnień BigData: HDFS, Hadoop/Ambari, Spark
    • Znajomość narzędzi do monitorowania: Nagios

    Oferujemy:

    • Udział w ciekawych projektach umożliwiających rozwój zawodowy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Dofinansowanie do karty MultiSport.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Dowolną formę zatrudnienia.
    • Pracę w centrum Warszawy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 9bits Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z Ustawą z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

    Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez 9bits Sp. z o.o.. Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na zapisanie ich danych w bazie rekrutacyjnej 9bits Sp. z o.o. są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji.

    Oferty kandydatów, którzy nie spełnili wymagań lub nie wyrazili zgody na przetwarzanie ich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.

    Informujemy, że Administratorem danych jest 9 BITS SP. Z O.O.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Solec 81B/A-51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.