Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    SeaChange International (Nasdaq: SEAC), z siedzibą w USA, jest kluczowym dostawcą produktów i usług telewizji cyfrowej dla największych na świecie operatorów telewizji kablowych, firm telekomunikacyjnych, nadawców telewizyjnych i firm multimedialnych. Rozwiązania SeaChange ułatwiają agregację, licencjonowanie i dystrybucję treści wideo oraz reklam telewizyjnych, a także pozwalają na sprawne zarządzanie prawami autorskimi, emisją i dystrybucją.

    Mamy ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań na rynku płatnej telewizji. Dostarczamy oprogramowanie ponad 100 operatorom telewizyjnym, zapewniające wysoką wydajność, niezawodność i skalowalność. Z naszych produktów korzystają dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie. Byliśmy wielokrotnie nagradzani, m.in. zdobyliśmy trzy nagrody Emmy.

    Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.schange.com

    SeaChange Polska Sp. o.o. tworzy rozwiązania w zakresie User Experience na urządzenia mobilne, OTT, SmartTV, dekodery oraz systemy Back office, wdrażane przez operatorów płatnej telewizji na całym świecie.

    Nasz warszawski zespół inżynierów jest częścią międzynarodowego zespołu, zajmującego się tworzeniem, wdrażaniem i utrzymaniem oprogramowania zgodnie z praktykami udoskonalanymi od ponad 20 lat.

    Pracujemy w małych, niezależnych zespołach, zgodnie z metodyką SCRUM. Praktykujemy code review, Continuous Integration oraz DevOps. Dbamy o wysokie pokrycie testami, wysokiej jakości dokumentację oraz zweryfikowane rozwiązania architektoniczne.

    Na co dzień pracujemy w centrum Warszawy, w wygodnej lokalizacji blisko metra i innych środków komunikacji miejskiej (nowoczesne biuro przy ul. Przeskok).

    Opis stanowiska:

    Osoba na stanowisku DevOps będzie członkiem zespołu deweloperskiego, rozwijającego system dostarczania reklam w telewizji i w serwisach video-on-demand. Nie będzie utrzymywać systemów u klientów, ale będzie współpracować z osobami, które wspierają te systemy.

    Zakres zadań:

    • Wsparcie zespołu programistycznego w zakresie konfiguracji środowisk testowych i deweloperskich;
    • Automatyzacja operacji administracyjnych;
    • Spisywanie procedur obsługi systemów rozwijanych przez zespół (po angielsku) – dla administratorów wspierających wdrożenia systemów;
    • Rekomendowanie rozwiązań upraszczających konstrukcję systemu;
    • Diagnozowanie problemów w systemach;
    • Weryfikacja problemów zgłaszanych przez klientów.

    Niezbędne kompetencje i doświadczenie:

    • Znajomość środowiska systemu operacyjnego Windows w wersjach serwerowych;
    • Znajomość środowiska systemu operacyjnego Linux (CentoOS, Ubuntu, podobne);
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – mamy współpracowników na całym świecie.
    • Doświadczenie z narzędziami typu puppet, chef, ansible, salt, docker;
    • Umiejętność korzystania z repozytoriów danych kodu git, perforce, innych;
    • Znajomość systemów Continuous Integration (Jenkins, GitLab CI lub inne).

    Mile widziane:

    • Znajomość podstaw metodyk zwinnych (scrum, SAFE);
    • Języki programowania (dowolne);
    • Doświadczenie w automatyzacji testów;
    • Znajomość systemów testrail, testlink;
    • Znajomość zagadnień administracyjnych dot. baz danych Cassandra, MSSQL, MySQL/MariaDB;
    • Doświadczenie w budowaniu środowisk opartych o infrastrukturę chmurową (Azure lub inne).

    Co oferujemy:

    • Udział w zróżnicowanych projektach w międzynarodowych zespołach;
    • Możliwość poznawania nowych technologii i rozwiązań informatycznych;
    • Pracę w biurze w centrum Warszawy (ul. Przeskok);
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • Przyjazne i otwarte środowisko pracy;
    • Szkolenia w kraju i za granicą;
    • Lekcje nauki języka angielskiego;
    • Prywatną opiekę zdrowotną;
    • Pakiet Multisport;
    • Budżet integracyjny.

    Jeśli spełniamy Twoje oczekiwania, a Ty nasze – wyślij nam swoje CV lub kontakt do siebie!

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.