Oferta pracy

NASK

  • Stawki 40, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

NASK

Stawki 40

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kubernetes

  • Jenkins

  • Helm

  • Linux

Mile widziane

  • OpenShift

  • Anthos

  • VMWare

  • Rancher

  • Infrastructure as a Code

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i zarządzanie środowiskiem klastrów wirtualizacyjnych i konteneryzacyjnych;

  • Deployment systemów i aplikacji w środowisku Kubernetes;

  • Projektowanie rozwiązań zapewniających wysoką niezawodność i  bezpieczeństwo;

  • Opracowywanie procedur organizacyjnych i dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w implementacji i zarządzaniu klastrami Kubernetes;

  • Znajomość systemów do automatyzacji procesów CI-CD, np. Jenkins, Teamcity, Helm;

  • 3 lata doświadczenia w administrowaniu lub implementacji dużych systemów informatycznych na bazie rozproszonych klastrów wirtualizacyjnych lub konteneryzacyjnych;

  • Około rok doświadczenia we wdrażaniu lub administrowaniu aplikacjami w środowisku Kubernetes;

  • Doświadczenie w administrowaniu środowiskiem Linux oraz typowymi usługami: bazy danych, poczta elektroniczna, klastrowe systemy plików,

  • Samodzielność i odpowiedzialność za osiągniecie wyznaczonych celów i wyników;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność analizowania złożonych problemów i identyfikacja przyczyn oraz sposobów eliminowania problemów.

  • Znajomość platform konteneryzacyjnych, np. OpenShift, Anthos, VMWare Tanzu, Rancher;

  • Wiedza w zakresie wykorzystania repozytoriów i rejestrów w linii CI-CD, np. Artifactory, Harbor, Helm;

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji czynności oraz technik Infrastructure as a Code, np.: Terraform, Chef, Puppet, Ansible;

  • Posiadanie certyfikatów lub zaświadczeń o szkoleniach w powyżej wymienionych obszarach,

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

NASK

Nasz Zespół w NASK:

Jesteśmy dużym zespołem odpowiedzialnym za projektowanie oraz wytwarzanie systemów i aplikacji dla administracji państwowej oraz ich implementację i udostępnianie w formie usług. Opieramy się na najnowszych technologiach i trendach: Cloud Native, CI-CD. Zapewniamy i utrzymujemy infrastrukturę teleinformatyczną na potrzeby udostępniania aplikacji w formule usług chmurowych SaaS.

Opis oferty:

Specjalista na tym stanowisku będzie ściśle współpracował z zespołami deweloperów, testerów i devops oraz użytkownikami i administratorami budowanych systemów.

Będzie odpowiedzialny za budowę efektywnego procesu wytwarzania i deploymentu systemów, dobór optymalnych rozwiązań, technologii umożliwiających automatyzację i unifikację rozwiązań, implementację usług zapewniających wysoką dostępność i bezpieczeństwo.

Przewiń do profilu firmy