Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

DevOps Engineer

POSNET POLSKA S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DevOps

  • CI/CD

  • Automation Tools

  • Linux

  • Python

  • Bash

  • Docker

Mile widziane

  • YouTrack

O projekcie

Poszukujemy inżyniera DevOps, który uzupełni nasz zespół tworzący oprogramowanie aplikacyjne dla systemów sprzedażowych i wspierających obsługę produktów Posnet. Chcemy, aby zatrudniona osoba wsparła nas w budowaniu sprawnie działającego środowiska deweloperskiego i eksploatacyjnego, w szczególności narzędzi do automatyzacji procesu integracji, testowania i wdrażania oprogramowania dla sektora FinTech.

Pracujemy w niewielkim zespole, dlatego jeżeli uważasz, że korporacyjna atmosfera i anonimowość są nie dla Ciebie i wolisz pracować w kameralnej grupie, gdzie będziesz miał(-a) realny wpływ na tworzone rozwiązania, zgłoś się do nas. Jako inżynierowi DevOps powierzymy Ci misję wykreowania, wdrożenia, a następnie stabilnego rozwoju środowiska wytwórczego oprogramowania. W związku z tym, jeżeli lubisz trudne przedsięwzięcia, a posiadaną inicjatywę chcesz spożytkować na tworzenie nowych rozwiązań, dołącz do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, implementacja i wdrażanie infrastruktury oraz narzędzi na potrzeby zespołu deweloperskiego (w szczególności systemów do ciągłej integracji, testowania i dostarczania oprogramowania),

  • monitorowanie i utrzymanie działania wykorzystywanej infrastruktury i zaimplementowanych procesów,

  • wsparcie prac i rozwoju mniej doświadczonych DevOps’ów,

  • wsparcie mentorskie i szerzenie praktyk CICD w zespole deweloperów i testerów.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer lub analogicznym,

  • doświadczenie w pracy z narzędziami do CICD,

  • znajomość technologii konteneryzacji,

  • gotowość do odpowiedzialnego kreowania i wdrażania technik DevOps w zespole deweloperów i testerów,

  • znajomość python, bash.

  • zdolność do podejmowania odważnych i jednocześnie rozważnych decyzji,

  • chęć udziału w procesie budowy nowych kompetencji i kreowaniu nowych rozwiązań w rozwijanym zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (choć jesteśmy otwarci na inne formy współpracy),

  • możliwość nawiązania długiej współpracy z firmą w roli lidera technicznego zespołu DevOps,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w trybie produktowym a nie projektowym (tworzymy i rozwijamy produkty na potrzeby naszej firmy, nie tracimy ich z oczu po przygotowaniu pierwszej wersji),

  • pracę w niewielkim zespole o płaskiej strukturze organizacyjnej, a tym samym realny wpływ merytoryczny i organizacyjny na prowadzone projekty,

  • niekorporacyjną atmosferę,

  • dofinansowanie pakietu medycznego,

  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie,

  • dostęp do pracowniczej hali sportowej,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • spotkania integracyjne,

  • możliwość niezwłocznego zatrudnienia,

  • wynagrodzenie dostosowane do poziomu umiejętności i zaangażowania w pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Ty wysyłasz swoje zgłoszenie.

2

Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

3

Krótko poznajemy się podczas rozmowy online.

4

Spotykamy się na rozmowę techniczną.

5

Rozpoczynamy współpracę.

Posnet Polska S.A., firma z branży FinTech, producent wysokiej jakości urządzeń fiskalnych oraz systemów sprzedażowych zaprasza kandydatów do pracy na stanowisko: DevOps Engineer - Senior/Mid

Przewiń do profilu firmy