Oferta pracy

DevOps Engineer

NASK

12 00016 000 brutto / mies.
  • Kolska 12, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

NASK

Kolska 12

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie procesów rozwoju i wdrożeń wytwarzanego oprogramowania;

  • deployment wytwarzanych rozwiązań w środowisku Kubernetes;

  • automatyzacja procesów wdrożeń produkcyjnych;

  • wsparcie przy projektowaniu architektury wdrażanych rozwiązań;

  • wsparcie zespołu developerskiego w utrzymaniu wykorzystywanych środowisk;

  • tworzenie dokumentacji technicznej i procedur organizacyjnych;

  • wsparcie w przygotowaniu systemów monitorowania środowisk i zapewnienie ich maksymalnej dostępności;

  • analiza i rozwiązywanie zgłaszanych problemów.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT;

  • doświadczenie w implementacji i zarządzaniu klastrami Kubernetes;

  • znajomość systemów i narzędzi do automatyzacji procesów CI-CD;

  • znajomość systemów kontroli wersji;

  • doświadczenie w administrowaniu środowiskami Windows, Linux oraz typowymi usługami: bazy danych, klastrowe systemy plików;

  • znajomość narzędzi do automatyzacji czynności oraz technik Infrastructure as a Code;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • znajomość Elasticsearch, Logstash, Kibana;

  • doświadczenie w administrowaniu lub implementacji dużych systemów informatycznych na bazie rozproszonych klastrów wirtualizacyjnych lub konteneryzacyjnych.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych (MultiSport),

  • prywatna opieka medyczna (Luxmed),

  • bezpłatne lekcje j. angielskiego,

  • dofinansowanie do zewnętrznych szkoleń, kursów lub studiów,

  • ubezpieczenie na życie (w tym ubezpieczenie grupowe),

  • możliwość pracy zdalnej,

  • elastyczne godziny pracy ustalane z przełożonym,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych ZFŚS, a w nim m.in. dofinansowanie wypoczynku, preferencyjne pożyczki, zwrot za bilety do kina/teatru, dodatki finansowe z okazji świąt i wiele innych,

  • liczne inicjatywy integracyjne (wyjazdy, aktywność sportowa, działalność dobroczynna itp.).

NASK

Praca naszego zespołu koncentruje się na rozwoju szerokiej gamy systemów informatycznych wspierających realizację usług teleinformatycznych świadczonych naszym klientom. W naszej pracy opieramy się na najnowszych technologiach oraz trendach, wykorzystując je do rozwijania szybkiego i bezpiecznego internetu w szkołach oraz podnoszenia kompetencje uczniów i otwarcie ich na nowe technologie.

Praca Specjalisty na tym stanowisku będzie polegała na ścisłej współpracy z zespołami developerów testerów, użytkownikami oraz administratorami budowanych rozwiązań. Wśród zadań znajdą się również takie jak dobór optymalnych rozwiązań czy podnoszenie efektywności procesu wytwórczego co pozwoli na uzyskanie wysokiej jakości ofertowanych usług.

Przewiń do profilu firmy