Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Devops Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.

Opis stanowiska:

  • Automatyzacja procesów związanych z zarządzaniem środowiskami testowymi i produkcyjnymi
  • Budowa i utrzymanie narzędzi Continuous Integration/Continuous Testing/Continuous Delivery
  • Konfigurowanie i administracja serwerami aplikacyjnymi
  • Koordynowanie prac związanych z utrzymaniem środowisk
  • Współpraca z Departamentem Systemów IT

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i stabilizację
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

Wynagrodzenie

OD 11 000 PLN

Lokalizacja

WARSZAWA

Obszar

IT

Start

LISTOPAD 2017

Forma zatrudnienia

UMOWA B2B
Requirements

Wymagania:

LINUX.....ZAAWANSOWANY

CONTINUOUS INTEGRATION.....ZAAWANSOWANY

TOMCAT/JBOSS/ WEBLOGIC .....ZAAWANSOWANY

Benefity
komputer
pakiet medyczny
pakiet sport

Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się