Ta oferta pracy jest nieaktualna od 241 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Devops Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.

    Opis stanowiska:

    • Automatyzacja procesów związanych z zarządzaniem środowiskami testowymi i produkcyjnymi
    • Budowa i utrzymanie narzędzi Continuous Integration/Continuous Testing/Continuous Delivery
    • Konfigurowanie i administracja serwerami aplikacyjnymi
    • Koordynowanie prac związanych z utrzymaniem środowisk
    • Współpraca z Departamentem Systemów IT

    Oferujemy:

    • Długofalową współpracę i stabilizację
    • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
    • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
    • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
    • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

    Wynagrodzenie

    OD 11 000 PLN

    Lokalizacja

    WARSZAWA

    Obszar

    IT

    Start

    LISTOPAD 2017

    Forma zatrudnienia

    UMOWA B2B
    Requirements

    Wymagania:

    LINUX.....ZAAWANSOWANY

    CONTINUOUS INTEGRATION.....ZAAWANSOWANY

    TOMCAT/JBOSS/ WEBLOGIC .....ZAAWANSOWANY

    Benefity
    komputer
    pakiet medyczny
    pakiet sport

    Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:
    bottom