Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nexio Management Sp. z o.o.(www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs, IBM i Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

    Miejsce pracy: Warszawa

     OPIS STANOWISKA:

    • Automatyzacja procesów w zakresie wytwarzania oprogramowania
    • Wsparcie zespołów programistycznych przy działaniu środowisk testowych i produkcyjnych
    • Rozwój narzędzi z zakresu Continuous Integration/Testing/Delivery

    Kogo szukamy?

    • Pasjonata kultury DevOps, który uwielbia dobrze zaprojektowane oprogramowanie i dla którego wysoka jakość jest priorytetem
    • Osoby, która potrafi zrozumieć "the big picture" skomplikowanych środowisk, działających w czasie rzeczywistym
    • Osoby mającej doświadczenie w continuous development i continuous delivery
    • Osoby z bogatym doświadczeniem projektowym w technologiach typu: Go, Node, Ruby, C / C ++, Java, Scala
    • Osoby, która posiada znajomość Linux'a na poziomie administratorskim
    • Osoby znającej systemy kontroli wersji typu GIT, Docker
    • Osoby znającej języki skryptowe w środowisku Linux
    • Osoby z dużą motywacją i zaangażowaniem

    Mile widziane kompetencje to:

    • Doświadczenie w zakresie rozwiązań do automatyzacji konfiguracji (Ansible i / lub Puppet, Saltstack)
    • Doświadczenie z MySQL, MongoDB lub PostgreSQL w środowisku produkcyjnym

    Oferujemy:

    • Udział w różnorodnych, zaawansowanych technicznie projektach  z dostępem do najnowszych wzorców biznesowych i technicznych
    • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pakiet benefitów: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit
    • Finansowanie certyfikatów
    • Pracę w ololicy Warszawa-Wola

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Nexio Management Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.