Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Specjalizujemy się w systemach typu: CRM, Biling, Order Management oraz szynach integracyjnych. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs, IBM i Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

    Współpracując z nami masz okazję uczestniczyć w rozwojowych projektach prowadzonych dla największych polskich i międzynarodowych firm.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Automatyzacja procesów w zakresie wytwarzania oprogramowania
    • Wsparcie zespołów programistycznych przy działaniu środowisk testowych i produkcyjnych
    • Rozwój narzędzi z zakresu Continuous Integration/Testing/Delivery

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w  pracy na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne) - mile widziane
    • Znajomość środowiska Linux na poziomie administracji
    • Bardzo dobra znajomość  języków skryptowych (Bash, Python, Groovy)
    • Znajomość zagadnień Continuous Integration/Delivery (real-time platform)
    • Doświadczenie w konfiguracji rozwiązań typu: Puppet, Saltstack, Ansible
    • Znajomość technologii typu: Java, React JS, HTML5, PostgreSQL, Oracle, Docker, Openshift, Kubernetes, Jenkins
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego - mile widziana

    Oferujemy:

    • Pracę w ciekawej, dynamicznej firmie z dostępem do najlepszych światowych wzorców biznesowych oraz technologicznych
    • Udział w dużym, międzynarodowym projekcie (digital)
    • Konkurencyjne wynagrodzenie - ok.13 500-15 000zł +VAT przy B2B, pakiet socjalny (rozszerzony Medicover oraz Fitprofit)
    • Elastyczne formy współpracy (umowa o pracę lub B2B) oraz stabilne zatrudnienie
    • Finansowanie certyfikatów technicznych i biznesowych

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Nexio Management Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.