Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

    W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmie z obszaru FinTech specjalizującej się w przetwarzaniu transakcji finansowych, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    MJ/DevOps/WAW/807

    Opis stanowiska:

    • Administracja, utrzymanie i kastomizacja platform i oprogramowania dedykowanego do produktu
    • Proponowanie ulepszeń do wytwarzanego oprogramowania przy uwzględnieniu możliwości skorzystania z najnowszych technologii
    • Wyznaczenie kierunku rozwoju technologii wykorzystywanych na potrzeby projektu
    • Tworzenie i prowadzenie procesów automatyzacji oraz automatyzacji procesu release`u aplikacji napisanych w Javie w oparciu o Cloud Architecture
    • Praca nad szeregiem projektów polegających na utrzymaniu i dostarczaniu ulepszeń do istniejących aplikacji
    • Tworzenie i utrzymaniu procesów automatyzacji, procesu release management, CI, deploymentu, test orchestration – projekty prowadzone są w metodyce Scrum

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe z zakresu Informatyki lub kierunków pokrewnych
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym
    • Znajomość zagadnień dotyczących CI, deployment oraz operations concepts, release management, deployment, automatyzacji procesów oraz budowania systemów
    • Doświadczenie w pracy z następującymi narzędziami/tecchnologiami: Jenkins/Hudson, Nexus, GIT/Gerrit, Salt, Rundeck, ELK stack, TICK stack, Grafana, Splunk, GitHub, Apache, Jboss, Linux (RedHat, Centos)
    • Doświadczenie z rozwiązaniami cloud’owymi: Kubernetes, Docker, OpenStack
    • Doświadczenie z aplikacjami pisanymi w Javie – servlets – Jetty, Tomcat lub inne; umiejętność programowania za pomocą języków skryptowych

    Nasz Klient oferuje:

    • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę – w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
    • Praca przy dużych, międzynarodowych projektach
    • Pracę w przyjaznym, dynamicznym, międzynarodowym środowisku
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych  zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Moorgate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Moorgate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Solidarności 117. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.