Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Craftware to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • projektowanie i wdrażanie rozwiązań do automatyzacji zarządzania środowiskami chmurowymi klientów
    • wsparcie zespołów projektowych w konfiguracji środowiska developerskiego oraz procesów Continuous Integration / Continuous Deployment
    • komunikacja z Klientem, aby zrozumieć wyzwania i zagrożenia związane z infrastrukturą oraz proponowanie nowych rozwiązań

    Wymagania:

    • znajomość metodyki DevOps oraz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku DevOps Engineer
    • znajomość chmury AWS
    • doświadczenie w Continuous Integration oraz Continuous Delivery
    • mile widziana znajomość narzędzi: Terraform, Amazon Glue, Amazon Athena, AWS Lambda
    • mile widziana podstawowa znajomość Pythona
    • dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
    • proaktywne podejście, umiejętności komunikacyjne oraz chęć uczestnictwa w spotkaniach biznesowych

    Oferujemy:

    • Dowolną formę współpracy

    • Wsparcie w rozwoju

    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
    • Otwartą ścieżkę awansu

    • z pomocą opiekuna merytorycznego zaplanujesz indywidualną ścieżkę awansu zawodowego.
    • Wyjątkową atmosferę

    • wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
    • Niekorporacyjne biura

    • blisko centrum Warszawy i Łodzi, z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
    • Benefity

    • karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot kosztów zdanych certyfikatów, zajęcia z języka angielskiego