Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sparkbit (www.sparkbit.pl) dostarcza oprogramowanie na zamówienie dla klientów z USA, Japonii i Europy. Specjalizujemy się w systemach backendowych, przetwarzaniu dużych ilości danych oraz aplikacjach webowych i mobilnych. Nasz zespół liczy około 30 osób.

    Aktualnie prowadzimy projekty związane z:

    • analizą zachowań i stylu jazdy kierowców,
    • systemami opartymi o technologię blockchain,
    • systemami wykorzystującymi algorytmy machine - learningowe.

    Pracujemy w nowoczesnych technologiach:

    • Java 8+, Cassandra, Spark, Scala, Kotlin,
    • TypeScript, Angular 4+, React, JavaScript,
    • Ethereum.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Jak wygląda praca w Sparkbicie:

    • Pracujemy w metodyce Kanban i mamy codzienne spotkania projektowe. Dzielimy się wiedzą i współpracujemy ze sobą, na każdym etapie projektu.
    • Nie jesteśmy korporacją. Zbudowaliśmy przyjazne środowisko pracy, które zapewnia nieskrępowaną możliwość rozwoju naszym programistom.
    • Jakość powstającego kodu ma dla nas duże znaczenie, dlatego stosujemy szczegółowe przeglądy kodu, automatyczne testy i ciągłą integrację. Automatyzujemy (prawie) wszystko.
    • W większości naszych projektów programiści mają bezpośredni kontakt z klientami. Dlatego ważna jest dla nas dobra znajomość angielskiego.

    Wymagania:

    • Umiejętność pisania skryptów (Python, BASH).
    • Doświadczenie w pracy z usługami AWS (EC2, S3, RDS, ECS, inne).
    • Podstawowa znajomość Ansible.
    • Jenkins - umiejętność tworzenia jobów, korzystania z pluginów, konfigurowanie.
    • Umiejętność pisania Dockerfile.
    • Linux - znajomość systemu, umiejętność konfigurowania usług systemowych.
    • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT.
    • Umiejętność tworzenia trwałych, utrzymywalnych, możliwie prostych i bezpiecznych rozwiązań.

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie w monitorowaniu systemów (Prometheus, Grafana, Kibana).
    • Znajomość Kubernetes, Docker Swarm.
    • Doświadczenie z MS Azure.
    • Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi.

    Opis stanowiska:

    • Doskonalenie naszych procesów i narzędzi Continuous Delivery.
    • Opieka nad infrastrukturą chmurową (AWS) - bezpieczeństwo, monitoring, zasoby.
    • Automatyzacja powtarzalnych czynności (Ansible, skrypty).
    • Instalacja środowisk projektowych (dev, test, produkcja).
    • Opieka nad narzędziami (Jenkins, Gerrit, GitHub, Nexus, Sonar itp.).
    • Zarządzanie uprawnieniami w systemach firmowych (konta, grupy).

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą osiąganiu wyników i rozwijaniu umiejętności.
    • Pracę w super zespole w naszym komfortowym biurze na Kabatach tuż przy metrze.
    • Pakiet Multisport.
    • Udział w konferencjach w Polsce i Europie.
    • Szkolenia, certyfikaty.
    • Dobrze wyposażone stanowisko pracy.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Środowisko gotowe do dyskusji i otwarte na Twoje pomysły.
    • Wyjścia integracyjne, gry planszowe, konsolę do gier.
    • Kawę z ekspresu, napoje i snack.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W związku z prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi, szanując Twoją prywatność oraz dbając o to, abyś wiedział kto i w jaki sposób przetwarza Twoje dane osobowe, poniżej przedstawiamy informacje, które pomogą Ci to ustalić.

    1. Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu oraz dokumentach rekrutacyjnych jest Sparkbit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-796) przy ulicy Wańkowicza 5/30 zarejestrowany pod numerem KRS: 0000729100 (dalej jako Sparkbit). Możesz skontaktować się ze Sparkbit pisząc na adres email: [email protected], chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości związane z przetwarzaniem przez Nas Twoich danych osobowych.
    2. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji współpracowników Sparkbit.
    3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w Rekrutacji.
    4. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną przez Ciebie zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).
    5. Masz prawo do żądania od Sparkbit dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    6. Sparkbit prowadzi ciągłą rekrutację, bez rozróżniania pojedynczych procesów rekrutacyjnych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji przez okres 5 lat.
    7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich, czy organizacji międzynarodowych.
    8. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
    9. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie GIODO).