Oferta pracy

11 500‐14 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • DevOps

  • Azure

  • IIS/NGINX

  • Ansible

  • CI/CD

  • Programowanie

Mile widziane

  • Kubernetes

  • Docker

  • MS SQL Server

  • Azure SQL

O projekcie

Zespół DevOps automatyzuje oraz tworzy infrastrukturę w Grupie Pracuj.

Pracujemy ściśle z zespołami produktowymi w celu usprawnienia procesu wytwarzania oprogramowania.

Dbamy o utrzymanie testowych oraz produkcyjnych środowisk aplikacyjnych.

Wszystko to odbywa się w środowisku obfitującym w wiele ciekawych narzędzi.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołami tworzącymi oprogramowanie od pomysłu do etapu utrzymania

  • Rekomendowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań infrastrukturalnych

  • Utrzymanie środowisk deweloperskich oraz produkcyjnych

  • Tworzenie oraz utrzymanie procesów CI/CD

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

  • Automatyzacja infrastruktury

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku inżynier DevOps lub pokrewnym

  • Wiedza z zakresu chmury obliczeniowej oraz usług oferowanych przez MS Azure

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows

  • Doświadczenie w pracy z IIS, NGINX

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: Ansible , Chef, Puppet

  • Doświadczenie z procesami CI/CD (Azure Devops, Jenkins, Octopus, GitHub Actions)

  • Znajomość jednego z narzędzi: Github , Git , Bitbucket (lub podobnego)

  • Umiejętność programowania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Praktyczna znajomość aspektów dotyczących bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz zagadnień sieciowych

  • doświadczenie w pracy z Kubernetes

  • znajomość Docker

  • znajomość relacyjnych baz danych MS SQL Server, Azure SQL

  • znajomość stosu Prometheus – Alert Manager – Grafana

  • znajomość zagadnień sieciowych

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B

  • wewnętrzne szkolenia rozwojowe

  • możliwość pracy zdalnej

  • system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)

  • polisa na życie

  • opieka medyczna z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego

  • ogólnofirmowe i działowe wyjazdy integracyjne

  • pracowniczy program emerytalny (PPE)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie z devops team liderem