Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bakalarska 34

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Konteneryzacja Aplikacji

  • Kubernetes

  • Linux

  • Jenkins

  • Docker

  • SQL

Mile widziane

  • Java

  • Infrastructure as Code

  • Monitoring

  • Google Cloud Platform

  • AWS

  • Terraform

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • MongoDB

  • Grafana

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • konfigurowanie i utrzymywanie infrastruktury w chmurze

  • projektowanie bezpiecznej i skalowalnej infrastruktury

  • wsparcie dla środowisk produkcyjnych i testowych

  • współpraca z inżynierami oprogramowania

  • rozwiązywanie problemów w szerokiej gamie usług i obszarów funkcjonalnych

  • przeprowadzanie analiz i optymalizacji kosztów infrastruktury

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z Linuksem i jego dystrybucjami (CentOS / RHEL, Debian / Ubuntu)

  • automatyzacja budowania i wdrażania systemów przy pomocy Jenkins, Bamboo

  • doświadczenie z Dockerem, zwłaszcza przy konteneryzacji aplikacji opartych o JVM (Java, Kotlin)

  • zarządzanie kontenerami na małą skalę z wykorzystaniem Docker Compose lub Docker Swarm

  • doświadczenie w zakresie orkiestracji kontenerów na dużą skalę przy użyciu Kubernetes i Helm

  • doświadczenie w pracy z zasobami chmurowymi (Google Cloud, AWS)

  • znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git

  • wdrażanie wymaganych rozwiązań zgodnie z zasadą KISS (Keep It Simple, Stupid) w celu uniknięcia nadmiernie skomplikowanego zarządzania w przyszłości

  • konfiguracja statycznej analizy dla projektów (np. Sonarqube, PMD, Checkstyle w projektach Javowych, Golangci-lint w Go)

  • administracja infrastrukturą z użyciem narzędzi Infrastructure as Code (Terraform, Ansible)

  • doświadczenie w programowaniu w języku Java, zwłaszcza w kontekście znajomości narzędzi do zarządzania strukturą i budowaniem projektu (Maven, Gradle)

  • elastyczność w tworzeniu wysoce dostępnej i wysoce skalowalnej infrastruktury zarówno on-premises, jak i w chmurze (na przykład przy użyciu Grafana Loki do centralnego logowania)

  • zabezpieczenie infrastruktury - np. konfiguracja firewalla, minimalne wymagane uprawnienia itd

  • znajomość administracji bazą danych (PostgreSQL, SQL Server, MySQL)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2-4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Skład zespołu

  • devOps

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach

  • pakiet benefitów – opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy w pełni zdalnej lub hybrydowej

  • praca w elastycznych godzinach

  • pozapracowe aktywności: drużyna piłki nożnej, ekipa planszówkowa i kartingowa

  • dostęp do zaawansowanych technologii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • lekcje z nativspeaker

  • zajęcia z fizjoterapeutą

Etapy rekrutacji
1

Zgłoszenie online

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Rozmowa techniczna z Leaderem technicznym i HR online

4

Informacja o rezultacie

POLECANIE SIĘ OPŁACA

Znasz kogoś, kto posiada odpowiednie kompetencje i chciałby pracować w naszej firmie? Mamy dla Ciebie program Rekomendacji, czyli premię za polecanie znajomych do pracy w IT Touch.

IT Touch. Jesteśmy software house'em z ponad 11-letnim doświadczeniem i zespołem liczącym już ponad 100 osób. Specjalizujemy się w transformacji cyfrowej aplikacji biznesowych i aktualnie realizujemy projekty dla wiodących firm z branży telekomunikacyjnej, mediowej oraz sektora bankowego i ubezpieczeniowego.

Pracują z nami ludzie, których łączy pasja do świata IT i wierzymy, że to właśnie ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem. Kierujemy się współpracą opartą na zaufaniu, szczerości, przejrzystości i otwartej komunikacji.

Doceniamy wiedzę i doświadczenie, bardzo ważne są dla nas także talenty, którym pozwalamy rozkwitać. Zatrudniamy zarówno profesjonalistów, jak i młode, ambitne osoby. Pracując z IT Touch możesz liczyć na stabilność zatrudnienia, ciekawe projekty, najnowsze technologie, płaską strukturę i krótką ścieżkę decyzyjną.

Wiele osób pracuje z nami od początku istnienia firmy, co świadczy o tym, że naprawdę warto zostać z nami dłużej.

Przewiń do profilu firmy