Oferta pracy

DevOps Engineer

EOS KSI Polska Sp. z o. o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PRACA ZDALNA 100% w OKRESIE PANDEMII
Po tym czasie 75% zdalnie

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego inżyniera DevOps, który będzie wspierał organizację w procesie wdrażania i utrzymania rozwiązań informatycznych w tym automatyzacji procesów CI/CD. Zadania postawione przed kandydatem realizowane będą w strukturach lokalnych (Polska) jak i międzynarodowych grupy EOS.

Główne zadania:

60%
Utrzymanie oraz rozwój istniejącej infrastruktury (BaU),
20%
Wdrażanie nowych rozwiązań automatyzujących funkcjonowanie infrastruktury IT,
10%
Spotkania oraz konsultacje,
10%
 Szkolenia.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności pracy w systemie operacyjnym Linux,
  • Znajomości narzędzi do automatyzacji procesu CI/CD (Jenkins),
  • Umiejętności pracy w środowisku skonteneryzowanym (Docker),
  • Doświadczenia komercyjnego w pracy z RDBS oraz znajomości języka SQL,
  • Znajomości języka skryptowego przydatnego do automatyzacji (np. Bash lub Python),
  • Umiejętności czytania / poruszania się w kodzie źródłowym aplikacji,
  • Znajomości GIT oraz komercyjnego doświadczenia z Git Flow,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Dodatkowymi atutami kandydata będą:

  • Doświadczenie z korzystania z oprogramowania Jira, Confluence, Redmine,
  • Znajomości platformy chmurowych Azure, Kubernetes, Nomad,
  • Umiejętność konfiguracji i zarządzania platform monitoringu Grafana, ELK Stack,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji np. Ansible,
  • Znajomość technologii Vue.js, Sonatype Nexus, SonarQube,
  • Doświadczenie w zarządzaniu konfiguracją oraz w używaniu narzędzi do zarządzania konfiguracją np. Puppet.

Kandydatom oferujemy m.in.:

  • Dowolną formę współpracy,
  • Dofinansowanie do świadczeń socjalnych m.in. karty Multisport, prywatnej opieki medycznej,
  • Ciekawą pracę w wiodącej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Dużą samodzielność.

pracę zdalną

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy