Oferta pracy

DevOps Engineer - Windows/MS SQL Database administrator

ING Tech PolandO firmie

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Administrowanie, rozwijanie i utrzymanie systemów Windows i baz MS SQL nie jest dla Ciebie problemem,
  • Posiadasz znajomość pisania skryptów i poleceń w Powershell,
  • Posiadasz umiejętności projektowania i wdrażania modyfikacji i poprawek oraz uczestnictwa we wdrażaniu nowych narzędzi,
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Potrafisz prowadzić dokumentacje techniczne,
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z międzynarodowym środowisku.

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa znajomość systemów Linux (RedHat, CentOS),
  • Znajomość zagadnień sieciowych,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania złożonych problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Informacje o Zespole:

Poszukujemy nowych pracowników do squadu administrującego serwerami klasy serwerami i bazami danych z rodziny Microsoft. Nasze zadania wykonujemy pracując w najnowszych metodykach (SCRUM, Agile) dla klientów z grupy ING pracujących na całym świecie na środowisku prywatnej infrastruktury chmurowej ING. Budujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie administracji systemami oraz wspieramy w codziennych zadaniach operacyjnych. Dołączając do naszego zespołu wejdziesz w fascynujący świat IT i finansów, aby realizować ciekawe projekty i tworzyć bezpieczne środowisko dla aplikacji naszych klientów.

Zakres obowiązków

100%
  - DevOps

Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.
Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy