Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz: https://ingtechpoland.com/assets/files/Informacja_dla_kandydatow.pdf

DevOps Engineer - Windows/MS SQL Database administrator

ING Tech PolandO firmie

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • DevOps

Nasze wymagania

  • Administrowanie, rozwijanie i utrzymanie systemów Windows i baz MS SQL nie jest dla Ciebie problemem,

  • Posiadasz znajomość pisania skryptów i poleceń w Powershell,

  • Posiadasz umiejętności projektowania i wdrażania modyfikacji i poprawek oraz uczestnictwa we wdrażaniu nowych narzędzi,

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • Potrafisz prowadzić dokumentacje techniczne,

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z międzynarodowym środowisku.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Podstawowa znajomość systemów Linux (RedHat, CentOS),

  • Znajomość zagadnień sieciowych,

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania złożonych problemów,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Tak się u nas pracuje

Informacje o Zespole:

Poszukujemy nowych pracowników do squadu administrującego serwerami klasy serwerami i bazami danych z rodziny Microsoft. Nasze zadania wykonujemy pracując w najnowszych metodykach (SCRUM, Agile) dla klientów z grupy ING pracujących na całym świecie na środowisku prywatnej infrastruktury chmurowej ING. Budujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie administracji systemami oraz wspieramy w codziennych zadaniach operacyjnych. Dołączając do naszego zespołu wejdziesz w fascynujący świat IT i finansów, aby realizować ciekawe projekty i tworzyć bezpieczne środowisko dla aplikacji naszych klientów.