Siemens Digital Logistics Sp. z o.o.

DevOps Engineer

Siemens Digital Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Swobodna 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Swobodna 1

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • English

  • Team player

  • Communication skills

  • Linux

  • Red Hat

  • Programming skills

Mile widziane

  • AWS

  • Azure

  • PL/SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja procesów, zarówno tych codziennych, jak i administracyjnych

  • Rozwój i utrzymanie infrastruktury CI/CD z realnym wpływem na jej kształt i funkcjonalność

  • Kooperacja z ludźmi wszelkich specjalizacji, m.in. admini, developerzy, testerzy

  • Udział w procesie dostarczania oprogramowania do środowiska produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w administrowaniu Linuxem (RedHat, OEL)

  • Znajomość praktyk i technologii DevOps, CI/CD, systemów kontroli wersji oraz rozwiązań chmurowych

  • Umiejętność programowania lub pisania skryptów (np. Bash, Python, Java)

  • Przynajmniej podstawowa znajomość Nexusa, GitLaba lub Jenkinsa

  • Doświadczenie z konteneryzacją i orkiestracją jak Docker czy Kubernates

  • Efektywna komunikacja

  • Sprawnej adaptacji do nowych wyzwań

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2, w mowie i w piśmie

  • AWS lub Azure

  • Pipeline'ach GitLaba lub Jenkinsa

  • Gradle lub Maven

  • PL/SQL

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Młody i dynamicznie rozwijający się pakiet medyczny

  • Atmosferę comiesięcznych benefitów

  • Ludzi zorientowanych na dostarczenie rozmowy i miłe projekty

  • Możliwość pracy z domu, ogrodu lub piwnicy w trakcie pandemii i nie tylko

  • Dostęp do kształcących certyfikatów oraz umiejętnych szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Do wrocławskiego oddziału naszej firmy szukamy osoby, która dołączy do działu zajmującego się projektami dot. transportu bagaży na lotniskach, sortowni paczek i listów oraz obsługi cargo w transporcie lotniczym jak i morskim. Projekty realizujemy dla klientów z USA, Chin, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Maroko czy Szwajcarii. Nasz udział nie ogranicza się jedynie do pisania oprogramowania, ale obejmuje również wdrażanie stworzonych rozwiązań na miejscu u klienta. Dlatego, jeżeli jesteś osobą samodzielną i doskonale radzącą sobie z technicznymi wyzwaniami, to jest to z pewnością oferta dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje