Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

DevOps Engineer

Jobfinder Ewelina Hordyniec

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient to firma dostarczająca swoim Klientom rozwiązania z zakresu Human Capital Management. Od wielu lat zapewnia, głównie do krajów nadbałtyckich, rozwiązania i usługi wspierające wszystkie procesy HR, oszczędzające czas i pieniądze dużym firmom. Ich rozwiązania są przełomem w precyzyjnym zarządzaniu dokumentacją pracowniczą, rozliczeniami w tym sektorze, a także benefitami.

Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu poszukuje eksperta na stanowisko:

DevOps Engineer- On-line

Nr Ref. DE/22

Miejsce pracy: zdalnie

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • DevOps

  • Azure SQL

  • Git

  • Jenkins

  • Artifactory

  • Docker

  • Kubernetes

  • PostgreSQL

  • Grafana

  • ELK

  • Google Cloud Platform

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, wdrażanie i wsparcie infrastruktury chmury,

  • Projektowanie i zarządzanie infrastrukturą bezpiecznej chmury publicznej i prywatnej dla aplikacji HRB Portal,

  • Projektowanie i zarządzanie bezpiecznymi i niezawodnymi rozwiązaniami integracyjnymi dla klientów firmy,

  • Wdrażanie i zarządzanie zautomatyzowanym CI/CD dla środowisk dev, testowych i produkcyjnych,

  • Wdrożenie ciągłej dostępności serwisu Portal HRB,

  • Zapewnienie monitorowania, utrzymania, aktualizacji i administracji wszystkich systemów związanych z IT,

  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie procesami i narzędziami monitorowania systemów/aplikacji w celu proaktywnego identyfikowania i rozwiązywania problemów w środowisku informatycznym firmy,

  • Zapewnienie zerowej tolerancji dla ryzyka związanego z bezpieczeństwem informacji.

Wymagania pracodawcy

Wymagana wiedza specjalistyczna:

1.Udokumentowane doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i wspieraniu infrastruktury informatycznej w złożonym, zorientowanym na klienta środowisku aplikacji o znacznych wymaganiach w zakresie niezawodności i czasu pracy,

2.Doświadczenie w zarządzaniu obciążeniami w chmurze, jak również w migracji obciążeń do chmury,

3.Doświadczenie w DevOps z udokumentowanymi wynikami w zakresie umożliwienia licznego wdrażania i ciągłej integracji (CI/CD),

4.Doświadczenie i wiedza w zakresie architektury infrastruktury (w szczególności infrastruktury chmury), administracji systemów, administracji sieci i administracji pamięci masowej,

5.Duże doświadczenie z narzędziami do instrumentacji, monitorowania przedsiębiorstw i analizy logów.

Doświadczenie w zakresie platform i zestawów narzędzi:

1.Co najmniej jedna z następujących platform chmurowych: Google Cloud (preferowana), Microsoft Azure, Amazon Web Services,

2.CI/CD: Azure DevOps, Git, Jenkins, Artifactory,

3.Docker, Kubernetes,

3.Systemy operacyjne: Linux (serwery), Windows (stacje robocze),

4.Shell scripting,

5.Serwery internetowe: ngnix,

6.Serwery aplikacji: Apache Tomcat,

7.Bazy danych: PostgreSQL,

8.Sieć: firewalle, load balancery,

9.Monitoring: Grafana, ELK.

Pracodawca oferuje

  • Samodzielne stanowisko

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość poznania praktyk biznesowych międzynarodowych klientów,

  • Praca nad międzynarodowymi projektami z rozpoznawalnymi markami, takimi jak Luminor, Apranga, Lidl itp.

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i ciągłego rozwoju,

  • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji, odpowiedzialność za własną pracę,

  • Bardzo przyjazna i koleżeńska atmosfera,

  • Ciągła informacja zwrotna i coaching jako część Twojego rozwoju.