Logo Pracuj.pl

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kubernetes

  • Docker

  • Microsoft Azure

  • Terraform

  • PowerShell

Mile widziane

  • Ansible

  • Google Cloud Platform

  • AWS

  • Grafana

  • Prometheus

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołów programistów w tworzeniu ich potoków CI/CD.
  • Odpowiedzialność za monitorowanie wszystkich platform w celu zmniejszenia ryzyka i optymalizacji wydajności.
  • Zapewnienie wsparcia w rozwiązywaniu problemów w środowisku dev/test/production.
  • Proaktywne sugerowanie rekomendacji w celu poprawy procesów, narzędzi i rozwiązań DevOps.
  • Promowanie praktyk SRE i DevOps w całym zespole inżynierii oprogramowania.
  • Współpraca z programistami w celu zapewnienia zgodności z koncepcjami operacji związanymi z wysoką dostępnością i odzyskiwaniem danych po awarii.
  • Asystowanie i uczestniczenie w szkoleniach dla zespołów programistycznych oraz zapewnienie, że procesy/narzędzia DevOps są skuteczne.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia komercyjnego jako DevOps.
  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi i procesów CI/CD.
  • Jesteś otwarty na współpracę i proaktywnie szukasz rozwiązań.
  • Potrafisz pisać skrypty w Bash/Python/Go/PowerShell.
  • Znasz narzędzia z obszaru konteneryzacji: Docker/Kubernetes.
  • Automatyzacja – Terraform
  • Chmura - znajomość Azure

  • Automatyzacja – Ansible
  • Chmura - znajomość jednej z chmur GCP/AWS
  • Monitoring – ELK Stack, Grafana, Prometheus: tworzenie dashboardów, agregacja logów, alerty

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • przestrzeń do eksperymentowania

To oferujemy

  • Proces rekrutacji - 100% zdalnie.
  • Dowolną formę współpracy
  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. płatne dni wolne, opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, rozwój sportowych pasji i kartę Multisport, szkolenia, owocowe czwartki, wyjścia integracyjne i więcej).
  • Dodatkowe bonusy finansowe za zrealizowane z sukcesem projekty.
  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole.
  • Współpracę z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem z różnych branż i technologii.
  • Udział w rozwoju własnych produktów Execon, możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Execon jest polską firmą świadczącą kompleksowe usługi IT na rynku lokalnym oraz za granicą. Od prawie 10 lat z powodzeniem realizujemy projekty, które pozwalają naszym klientom realizować ich cele biznesowe. Podejmujemy się realizacji trudnych projektów i jesteśmy przekonani, że to właśnie wyzwania pozwalają nam się nieustannie rozwijać. Nasz 150 osobowy zespół dostarcza najwyższej jakości usługi.

W związku z rozwojem naszego zespołu DevOps poszukujemy nowych osób do projektów związane z wykorzystaniem chmury (Azure/AWS/GCP), Docker i Kubernetes.

DevOps Engineer, Wrocław