Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

DevOps Engineer

ccFound sp. z o.o. sp. k.

18 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy DevOps Engineera dla naszego klienta - innowacyjnego technologicznego startupu firmy ccFound sp. z o.o. sp. k. mającego na celu organizowanie wiedzy i mądrości w internecie poprzez międzynarodowy portal pytań i odpowiedzi będący jednocześnie zdecentralizowaną autonomiczną organizacją (DAO) z własnym tokenem CC. W ramach private sale firma zebrała kapitał ponad 1,3 mln dolarów i obecnie szykuje się do ICO.

W ramach oferowanego stanowiska będziesz współpracował z zespołami deweloperów, testerów i devops oraz użytkownikami i administratorami budowanych systemów. Będziesz odpowiedzialny za budowę efektywnego procesu testowania i deploymentu systemów, dobór optymalnych rozwiązań, technologii umożliwiających automatyzację, implementację usług zapewniających wysoką dostępność i bezpieczeństwo.

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i zarządzanie środowiskiem klastrów / kontenerów, również w środowiskach cloud,

  • Zapewnienie zgodności wytwarzanych aplikacji z podejściem DevOps,

  • Automatyzacja czynności i procesów w systemach CI-CD,

  • Deployment systemów na bazie usług chmurowych z zastosowaniem automatyzacji i technik Infrastructure as a Code,

  • Projektowanie rozwiązań zapewniających wysoką niezawodność i bezpieczeństwo,

  • Opracowywanie procedur organizacyjnych i dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości środowisk UNIX oraz Windows - administracja/konfiguracja,

  • Doświadczenia w administrowaniu lub implementacji dużych systemów informatycznych na bazie klastrów wirtualizacyjnych lub konteneryzacyjnych,

  • Około roku doświadczenia w administrowaniu lub implementacji dużych, działających produkcyjnie systemów lub aplikacji w środowiskach Docker / Kubernetes,

  • Umiejętności stosowania narzędzi do automatyzacji czynności w podejściu Infrastructure as a Code, np.: Terraform, Chef, Puppet, Ansible,

  • Bardzo dobrej znajomości systemów do automatyzacji procesów CI-CD, np. Jenkins, Teamcity, Helm,

  • Samodzielności i odpowiedzialności za osiągniecie wyznaczonych celów i wyników;

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

  • Umiejętności analizowania złożonych problemów i identyfikacji przyczyn oraz sposobów eliminowania problemów.

Mile widziane

  • Znajomość środowiska Google Cloud,

  • Doświadczenie w zakresie budowy klastrów i usług w środowiskach multi-cloud,

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie wykorzystania klastrów bazodanowych dla środowiska Kubernetes,

  • Znajomość architektury mikroserwisowej i wzorców: Service Catalog, Service Discovery, Service Mesh,

  • Wiedza z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa środowisk chmurowych oraz znajomość typowych podatności aplikacji oraz umiejętność ich eliminowania,

  • Znajomość i umiejętność stosowania narzędzi Continous Verification i Chaos Engineering/Testing,

  • Biegła znajomość platform wirtualizacyjnych lub rozwiązań SDS, SDN, SDDC, DNS,

  • Umiejętność stosowania narzędzi do zbierania logów, monitorowania i alertowania,

  • Posiadanie certyfikatów lub zaświadczeń o szkoleniach w powyżej wymienionych obszarach.

To oferujemy

  • Udział w innowacyjnym, międzynarodowym projekcie, możliwość wywierania wpływu na kształt firmy i na świat poprzez projekt z misją,

  • Elastyczne podejście co do formy zatrudnienia, urlopów, czasu i miejsca pracy - możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Partnerskie podejście do współpracowników w zakresie rozwoju i budowy kompetencji - wspólnie ustalany plan szkoleń, fundowanie kursów dobranych przez kandydata i ustalonych z firmą, w razie potrzeby coaching itd.,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 18 000 - 25 000 złotych netto uwzględniające poziom Twojego doświadczenia i indywidualne potrzeby,

  • Pracę w trybie zdalnym,

  • Ubezpieczenie zdrowotne i od utraty zdolności do pracy,

  • Stabilną i rozwojową pracę w dofinansowanym startupie,

  • Świetną atmosferę - współpracę z otwartymi ludźmi, brak korporacyjnej gry pozorów.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Prosimy o przesłanie CV

2

Rozmowa telefoniczna z konsultantem firmy

3

Indywidualne spotkania online

Klauzula

Przesłane dokumenty muszą zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Współadministratorów danych osobowych: Maxie Hill Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 29/8 - prowadzącą proces rekrutacyjny i ccFound Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Romana Dmowskiego 3/9 - zlecającą przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”