Oferta pracy

DevOps Engineer ze znajomością Powershell

Asseco Poland S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PowerShell

  • JavaScript

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Chcesz tworzyć narzędzia automatyzujące proces wytwórczy oprogramowania?

Chcesz stale się rozwijać i czerpać wiedzę od najlepszych ?

W Asseco poszukujemy osób które dołączą do zespołu zajmującego się rozwojem oraz utrzymaniem systemu centralnego dla jednego z czołowych banków w Polsce.

Dołącz do Asseco Poland - jednego z czołowych dostawców rozwiązań IT

Proces rekrutacji prowadzony jest zdalnie.

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja procesu wytwórczego oprogramowania

  • Tworzenie rozwiązań automatyzujących proces wytwórczy oprogramowania na dużym projekcie dla jednego z dużych banków

  • Tworzenie narzędzi wykorzystywanych zarówno podczas prac rozwojowych oprogramowania, jak i w trakcie budowy oprogramowania poprzez potoki w Azure Pipelines

  • Rozwój i utrzymanie środowiska CI/CD

  • Współpraca z zespołem wytwórczym w implementacji i automatyzacji usług i modułów

  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów infrastrukturalnych

  • Proponowanie i wdrażanie własnych pomysłów opartych o najnowocześniejsze rozwiązania na rynku

  • Wspieranie i upowszechnianie dobrych praktyk DevOps

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość Poweshell oraz JavaScript/TypeScript (dla Node.JS)

  • Doświadczenie w pracy z repozytorium kodu GIT

  • Znajomość zagadnień procesów DevOps (w tym: CI/CD)

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows Server 2019 oraz RHEL

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

  • Zdolności analityczne, zorientowanie na cel, komunikatywność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • Dostęp do zaawansowanych technologii

  • Owocowe poniedziałki

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy