Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

DevOps

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów
powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

DevOpsNumer ref.: DOE/KW/01/2021

Obowiązki:

  • Zarządzanie incydentami w środowisku produkcyjnym
  • Przestrzeganie standardowych procedur operacyjnych
  • Utrzymywanie dokumentacji pomocniczej i bazy wiedzy
  • Współpraca z inżynierami wsparcia w celu rozwiązywania problemów w ramach wyznaczonych umów SLA
  • Monitorowanie infrastruktury pod kątem błędów i odpowiednie rozwiązywanie problemów
  • Konfiguracja środowiska projektu i potrzebnych narzędzi do pracy nad oprogramowaniem
  • Wybór optymalnych rozwiązań technicznych dla realizacji projektu
  • Nadzorowanie wydajności stosowanych rozwiązań
  • Automatyzacja rozwiązywania często pojawiających się incydentów

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka Python
  • Doświadczenie w środowisku Linux (Ubuntu / RedHat Enterprise Linux)
  • Znajomość infrastruktury chmurowej, takiej jak AWS, Azure czy Google Cloud
  • Doświadczenie w używaniu Docker'a
  • Doświadczenie w CI/CD
  • Znajomość programowania opartego na testach oraz narzędzi SCM (np.Git)
  • Znajomość narzędzi monitorujących, takich jak Grafana i Prometheus
  • Znajomość drugiego języka programowania (nawet w stopniu podstawowym)
  • Chęć rozwoju w nowych językach programowania
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego do kontaktu z zagranicznymi klientami

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B z nastawieniem na długofalową współpracę
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Pracę przy innowacyjnym projekcie w dynamicznej firmie z branży FinTech
  • Dowolność w kwestii konfiguracji swojego środowiska pracy i doboru software’u
  • Atrakcyjne premie uznaniowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne