Logo Pracuj.pl

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

  • PowerShell

  • Windows Server

  • Git

  • Jenkins

  • Oracle

  • PL/SQL

  • Topologia Sieci

  • Snow/Jira

Mile widziane

  • Azure oraz Azure Services

  • Docker

  • OpenShift

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy DevOps-a do obszaru odpowiedzialnego za rozwój

i utrzymanie aplikacji w środowisku bankowym. Jako zespół cechuje nas różnorodność kompetencji, otwartość na wymianę doświadczeń i możliwość poszerzania horyzontów. Mamy realny wpływ na doświadczenia klientów Banku. Z nami znajdziesz się w zaangażowanym zespole, w którym rozwiązujemy każdy problem.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie modyfikacji na środowiska produkcyjne,
  • udział w projektowaniu nowych rozwiązań,
  • obsługa błędów produkcyjnych i testowych.

Nasze wymagania

  • obsługa systemu linux na poziomie podstawowym lub dobrym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Spotkanie z przyszłym przełozonym

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: KK_0074823

DevOps, kujawsko-pomorskie