Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps / Linux System Administrator

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    0 firmie:

    XTM International Limited jest wiodącą firmą tworzącą i rozwijającą oprogramowanie wspomagające proces tłumaczenia oraz zarządzania projektami tłumaczeniowymi.

    Dzięki prostym i wydajnym rozwiązaniom w chmurze, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów z całego świata.

    XTM International aktualnie do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko : DevOps / Linux System Administrator. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie infrastrukturą systemu klasy enterprise, kreowanie nowych rozwiązań, utrzymanie obecnych systemów Linux, administrowanie bazami danych (PostgreSQL) i zapewnienie bezpieczeństwa sieciowego.

    Zadania na stanowisku:

    • instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie usług, takich jak serwery aplikacji i bazy danych
    • zarządzanie klastrami serwerów
    • monitorowanie serwerów w celu zapewnienia stabilności i podejmowanie proaktywnych działań w celu zapobiegania problemom
    • wykonywanie kopii zapasowych, replikacji plików i zarządzania skryptami dla serwerów
    • zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń serwisów wewnętrznych oraz zewnętrznych

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku: minimum 2 lata
    • administracja systemami Linux (preferowany CentOS/Red Hat)
    • technologie wirtualizacji (LXC, KVM)
    • administracja relacyjnymi bazami danych (PostgreSQL)
    • serwery aplikacji/WWW (Apache Tomcat, nginx, Apache httpd)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy

    Mile widziane:

    • znajomość narzędzi Configuration Mgmt/Automation (preferowany Ansible)
    • administracja systemami ciągłej integracji i kontroli wersji (Jenkins, Subversion, Git)
    • znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego (preferowany Python)
    • znajomość systemów IDS/IPS, WAF, log management

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie Interesującą i odpowiedzialną pracę, która realnie wpłynie na rozwój firmy
    • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
    • Regularne zapoznawanie się z trendami technologicznymi i najlepszymi praktykami branżowymi
    • Pracę ze światowymi liderami w swoich branżach
    • Pakiet benefitów: prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę MultiSport, kurs języka angielskiego
    • A w przerwach: kawę i piłkarzyki :)
    TO APPLAY PLEASE CONTACT: [email protected]

    Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE dotyczącym przetwarzania danych osobowych (nr 2016/679, tzw. RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych."

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że:

    - administratorem Pana/Pani danych osobowych jest XTM International Limited, Hedgerley Lane, SL9 8SY Gerrards Cross, e-mail: [email protected], tel. 61 654 91 54
    - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na aplikowane przez Pana/Panią stanowisko oraz przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych rekrutacji na aplikowane przez Pana/Panią stanowisko na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy
    - Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane tylko przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w którym zostały przesłane, a po jego upływie przez okres niezbędny do zabezpieczenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń
    - odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
    - posiada Pan/Pani prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
      prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie kontaktując się z nami pod adresem [email protected] lub telefonicznie 61 654 91 54
    - ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na działania urzędu w zakresie ochrony danych osobowych
    - podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne