Oferta pracy

DevOps Microsoft Windows Administrator

ING Tech PolandO firmie

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Znasz produkty Microsoft System Center,
  • Znasz platformę Citrix, VDI,
  • Znasz technologie wirtualizacyjne VMWare, Hyper-V,
  • Posiadasz umiejętności programistyczne (.NET).

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (poziom B2),
  • Chęć ciągłego doskonalenia się,
  • Dobrą organizację pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji.
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej z systemami z rodzin Microsoft, Citrix/VDI,
  • Umiejętności pisania skryptów PowerShell,

Informacje o Zespole:

Zgrany zespół dostarczający stabilną i bezpieczną platformę Windows oraz narzędzia pod używanie aplikacji w bezpiecznym i aktualnym środowisku. Misją zespołu jest oferowanie najnowszych technologii, które dla biznesu są łatwo przyswajalne i zapewniające jego ciągłość.

Zakres obowiązków:

40%
  - Administracja systemami 40

30%
  - Rozwój / automatyzacja procesów dla utrzymania infrastruktury

30%
  - Pozostałe czynności wynikające ze stanowiska

Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.
Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne