Oferta pracy

  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna

Chłodna 51

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure DevOps

  • Azure Pipelines

  • Event Hub

  • Azure Functions

  • KeyVault

  • Redis

  • Load balancer

  • SonarQube

  • CI/CD

Mile widziane

  • AKS

  • Apache Airflow

  • Control-M

  • Active Batch

  • .NET

  • Python

System operacyjny

O projekcie

Będziesz Liderem 7 osobowego zespołu DevOps, który zajmuje się rozwojem i transformacją procesów tworzenia oprogramowania dla naszego partnera biznesowego — międzynarodowej spółki AXA Investment Managers — w kierunku rozwiązań chmurowych. Szukamy osoby, która poza byciem autorytetem technicznym w zespole, będzie chciała zadbać o rozwój kompetencji w zespole oraz zarządzać jego backlogiem.

Cały projekt ma na celu zaprojektowanie wystandaryzowanego procesu, a następnie jego implementację dla szerokiej gamy aplikacji wykorzystywanych do obrotu instrumentami finansowymi. Głównym zadaniem zespołu jest dbałość o optymalizację i automatyzację wprowadzanych procesów. Jako lider będziesz odpowiedzialny za proponowanie i wdrażanie innowacji w Platformie oraz nadzorowanie długofalowej wizji jej rozwoju.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych lub nowych procesów

  • Zarzadzanie priorytetami i backlogiem

  • Projektowanie i rozwijanie procesów CI/CD w Azure DevOps

  • Dbałość o jakość dostarczanych produktów (rozwój architektury, dobre praktyki, code review etc.)

  • Support zespołów przy projektowaniu i budowaniu mikroserwisów w Pythonie i .NET

  • Projektowanie i rozwijanie rozwiązań do infrastruktury chmurowej (szablony ARM, Bicep)

  • Optymalizacja obsługi platformy chmurowej: utrzymanie i budowanie wsparcia ciągłości działania infrastruktury Azure w modelu chmury PaaS.

  • Współpraca z Liderami Technicznymi innych zespołów

  • Line managment zespołu – dbałość o rozwój kompetencji w zespole, reguralne 1:1.

  • Dbanie o SDE chapter meeting

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Biegła znajomość Azure DevOps

  • Doświadczenie z Azure Pipelines (multistate yaml pipelines / classic pipelines for debugging)

  • Znajomość Azure: app service, ACI, azure functions, KeyVault, storage account, redis, application gateway, API management, load balancer, private endpoint, managed identity, event hub

  • Rozumienie koncepcji architektonicznych (service based applications, service discovery, etc)

  • CI dla C# (msbuild, dotnet cli)

  • CI dla python (pip, pytest, pylint)

  • Znajomość SonarQube, OWAST Dependency Check (ADO plugin / stand alone)

  • CD: testy integracyjne, DAST, zarządzanie konfiguracja, podstawy gitops, stageing artefaktów

  • Biegła komunikacja w języku angielskim

  • Znajomość C# / .NET lub Pythona

  • Doświadczenie pracy w instytucji finansowej

  • CV w języku angielskim

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • devOps

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawe, ambitne i różnorodne zadania przy realizacji projektów dla partnera biznesowego

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym i technicznym

  • Nielimitowany dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight

  • Elastyczne godziny pracy oraz home office

  • Spotkania integracyjne w biurze i poza nim :)

  • Pracę w dobrej atmosferze, wspierających się zespołach, wśród pracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą m.in. w ramach wewnętrznych inicjatyw rozwojowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

rozmowa telefoniczna

2

spotkanie MS Teams z Developement Managerem AXA Avanssur

3

spotkanie MS Teams z Software Managerem AXA IM