Oferta pracy

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

  • PowerShell

  • Windows Server

  • Git

  • Jenkins

  • Oracle

  • PL/SQL

  • Topologia Sieci

  • Snow/Jira

Mile widziane

  • Azure oraz Azure Services

  • Docker

  • OpenShift

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy DevOps-a do obszaru odpowiedzialnego za rozwój

i utrzymanie aplikacji w środowisku bankowym. Jako zespół cechuje nas różnorodność kompetencji, otwartość na wymianę doświadczeń i możliwość poszerzania horyzontów. Mamy realny wpływ na doświadczenia klientów Banku. Z nami znajdziesz się w zaangażowanym zespole, w którym rozwiązujemy każdy problem.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie modyfikacji na środowiska produkcyjne,

  • udział w projektowaniu nowych rozwiązań,

  • obsługa błędów produkcyjnych i testowych.

Nasze wymagania

  • obsługa systemu linux na poziomie podstawowym lub dobrym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Spotkanie z przyszłym przełozonym

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]