Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

DevOps - SysAdmin

Geek Soft sp. z o.o.O firmie

13 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AWS

  • Terraform

  • Docker

  • Git

  • PostgreSQL

  • MSSQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie rozwiązań w obszarze infrastruktury zlokalizowanej w zasobach AWS z uwzględnieniem bezpieczeństwa, wysokiej dostępności i wydajności

  • Projektowanie i wdrażanie automatyzacji deploymentu za pomocą CircleCI/Jenkins

  • Tworzenie rozwiązań Infrastructure as Code z użyciem Terraform/Cloudformation

  • Analiza, projektowanie i budowanie rozwiązań serverless

  • Monitoring systemów, audytowanie istniejącej infrastruktury, hardening

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 2 lata w pracy z rozwiązaniami bazującymi na usługach AWS

  • Umiejętności konfiguracji środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność oraz

  • bezpieczeństwo

  • Bardzo dobrej znajomości systemów Linux (mile widziany Windows)

  • Znajomości Terraform/Cloudformation

  • Wiedzy z zakresu zarządzania i optymalizacji silników baz danych: MSSQL/PostgreSQL

  • Znajomości zagadnień sieciowych (w tym VPN, OpenVPN, IPsec)

  • Komunikatywności, otwartości, chęci do rozwijania się i poszukiwania nowych rozwiązań

  • Dobrej znajomości technicznego języka angielskiego

  • Posiadanie któregoś z certyfikatów AWS (Solution Architect, DevOps, SysOps) będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana będzie znajomość technologii blockchain i kryptowalut

Podział czasu pracy
40%

New features

40%

Maintenance

10%

Meetings

10%

Document writing

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • support
  • product owner
  • graphic designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • SysOps

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nieformalną luźną atmosferę

  • Pracę wedle najlepszych metodologii i praktyk tworzenia i projektowania systemów informatycznych

  • Liczne szkolenia, konferencje i dostęp do najlepszych materiałów edukacyjnych

  • Cykliczne hackathony poświęcone nauce nowych technologii

  • Chill zone z konsolą do gier, piłkarzykami, smakołykami i wygodną przestrzenią do relaksu

  • Płatny urlop niezależny od formy współpracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • możliwość płatności w BITCOIN

Geek Soft sp. z o.o.

Geek Soft specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji systemów informatycznych z zakresu kryptowalut, platform obrotu na rynkach finansowych oraz innych aplikacji z sektora FinTech. Nasz zespół to ambitni i pełni pasji ludzie, którzy cenią pomysłowości i niestandardowe rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy

Aplikuj przesyłając swoje CV klikając w przycisk aplikowania.