Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps - SysAdmin

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Geek Soft Sp z o.o. to zespół ambitnych i pełnych pasji ludzi, którzy cenią niestandardowe rozwiązania i liczą się z Twoim zdaniem. Zostań jego częścią i korzystaj z możliwości pracy z najnowszymi technologiami i narzędziami. Aktualnie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)

    Opis stanowiska

    • Budowanie rozwiązań w obszarze infrastruktury zlokalizowanej w zasobach AWS z uwzględnieniem bezpieczeństwa, wysokiej dostępności i wydajności
    • Projektowanie i wdrażanie automatyzacji deploymentu za pomocą CircleCI/Jenkins
    • Tworzenie rozwiązań Infrastructure as Code z użyciem Terraform/Cloudformation
    • Analiza, projektowanie i budowanie rozwiązań serverless
    • Monitoring systemów, audytowanie istniejącej infrastruktury, hardening

    Oczekujemy:

    • Doświadczenie minimum 2 lata w pracy z rozwiązaniami bazującymi na usługach AWS
    • Umiejętności konfiguracji środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność oraz
      bezpieczeństwo
    • Bardzo dobrej znajomości systemów Linux (mile widziany Windows)
    • Znajomości Terraform/Cloudformation
    • Wiedzy z zakresu zarządzania i optymalizacji silników baz danych: MSSQL/PostgreSQL
    • Znajomości zagadnień sieciowych (w tym VPN, OpenVPN, IPsec)
    • Komunikatywności, otwartości, chęci do rozwijania się i poszukiwania nowych rozwiązań
    • Dobrej znajomości technicznego języka angielskiego
    • Posiadanie któregoś z certyfikatów AWS (Solution Architect, DevOps, SysOps) będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziana będzie znajomość technologii blockchain i kryptowalut

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • Nieformalną luźną atmosferę
    • Pracę wedle najlepszych metodologii i praktyk tworzenia i projektowania systemów informatycznych
    • Liczne szkolenia, konferencje i dostęp do najlepszych materiałów edukacyjnych
    • Cykliczne hackathony poświęcone nauce nowych technologii
    • Chill zone z konsolą do gier, piłkarzykami, smakołykami i wygodną przestrzenią do relaksu
    • Płatny urlop niezależny od formy współpracy
    Dowiedz się dlaczego warto dołączyć do Geeków i aplikuj przesyłając swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".