Oferta pracy

DevOps

Atos Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Server

  • Sitecore

  • Microsoft SQL Server

  • .NET

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osób do zespołu rozwojowo-utrzymaniowego dla klienta z sektora energetycznego. Osoby pracujące w zespole będą odpowiedzialne za tworzenie nowych funkcjonalności, modyfikację już istniejących funkcjonalności, jak i również za usuwanie usterek.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z innymi osobami z zespołu utrzymaniowego.

  • Współpraca z analitykiem przy rozwiązywaniu zgłoszonych usterek.

  • Współpraca z klientem przy usuwaniu usterek.

  • Analiza zgłoszonych usterek.

  • Naprawa przypisanych usterek.

  • Realizacja zmian w obecnym rozwiązaniu według zatwierdzonego projektu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie programistyczne w realizacji projektów informatycznych w technologiach .NET.

  • Znajomość Framework, .NET Core, C#.

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server.

  • Doświadczenie w programowaniu na platformach Windows i Linux.

  • Znajomość zagadnień i narzędzi CI/CD, w szczególności Ansible, Jenkins lub TeamCity, Hudson (opcja).

  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych, t-SQL, znajomość zagadnień analizy wydajności zapytań SQL.

  • Znajomość integracji z innymi systemami z wykorzystaniem API.

  • Znajomość technologii Microsoft IIS, Microsoft SQL Server i Windows Server.

Mile widziane

  • Sitecore CMS

Podział czasu pracy
50%

rozwój produktu

50%

utrzymanie

To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.

  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

  • Szkolenia i certyfikacje.

  • Dostęp do bardzo bogatej wewnętrznej platformy e-learningowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie wyjątkowych dni

  • vouchery, niespodzianki i upominiki

  • dofinansowanie pasji