Oferta pracy

umowa o pracę
16 50018 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
23 10025 200 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CI/CD

  • Git

  • Jenkins

  • Docker

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Przejście z aplikacjami do chmury.

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie i utrzymanie procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery w środowisku On-Premise oraz Chmurowym,

  • automatyzacja procesów zarządzania rozproszonymi aplikacjami,

  • zarządzanie konfiguracją,

  • zarządzanie systemami monitoringu systemów i aplikacji,

  • analizowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespoły developerskie i utrzymaniowe,

  • integrowanie komponentów oprogramowania i aplikacji w działające systemy,

  • zarządzanie środowiskami deweloperskimi oraz testowymi aplikacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w administracji serwerami działającymi pod kontrolą systemu operacyjnego Windows oraz Linux

  • doświadczenie w pracy z narzędziami obszaru komponentów aplikacyjnych, sieciowych i baz danych, takimi jak IIS, Microsoft SQL Server,

  • doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD (GIT, Jenkins, Kubernetes, Docker, Kibana, Graphana, Ansible),

  • praktyczna wiedza na temat technologii chmurowych,

  • umiejętność szybkiego pozyskiwania i przyswajania wiedzy oraz analizowania działania skomplikowanych systemów informatycznych,

  • znajomość i stosowanie na co dzień zagadnień związanych ze skalowalnością i wydajnością systemów,

  • znajomość co najmniej jednego języka skryptowego (python, groovy, bash),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • scrum

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne