Logo Pracuj.pl

DevOps

ING Bank Śląski S.A.O firmie

10 500–15 000
brutto / mies.
  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • technologie Citrix Virtual Apps and Desktops

  • Citrix Provisioning Services

  • Citrix ADC (Citrix Gateway)

  • NetApp (File Server)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie i utrzymanie środowiska Citrix Virtual Apps and Desktops,
  • utrzymanie obrazów wzorcowych w środowisku Citrix Provisioning Services,
  • zarządzanie dostępem do środowiska w ramach Citrix ADC (Citrix Gateway),
  • warstwowanie aplikacji,
  • wdrażanie nowych rozwiązań,
  • rozwiązywanie incydentów oraz problemów w działaniu systemów oraz infrastruktury,
  • tworzenie oraz utrzymywanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy znajomości:
  • technologii do warstwowania aplikacji (Liquidware FlexApp, MSIX App Attach, Citrix App Layering),
  • dostępnych rozwiązań chmurowych do wirtualizacji desktopów (np. Azure WVD),
  • zagadnień związanych z wirtualizacją środowisk,
  • języka angielskiego,
  • oraz umiejętności programowania i przygotowania skryptów - np. powershell, vbs.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: KK/0073950

DevOps, zachodniopomorskie