Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Deweloper Aplikacji - Zespół Zasobów Technicznych IT

  • Czaple (pow. kartuski), Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    smsm

    W związku z rozwojem działu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

    Deweloper Aplikacji
    Zespół Zasobów Technicznych IT

    Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Czaple (pow. kartuski)
    • Wsparcie doświadczonych członków zespołu
    • Aplikacje VR,
      Desktop i Mobile
    • Przyjazna
      atmosfera
    • Kultura przejrzystego kodu

    Nasze atuty. Co nas wyróżnia:

    • Grono świetnych specjalistów
    • Innowacyjne
      projekty
    • Dowolna forma współpracy
    • Jesteśmy równi.
      Brak dyrektorów
      i kierowników

    Główne zadania i obowiązki:

    • Rozwijanie aplikacji mobilnych dla urządzeń z Androidem
    • Rozwijanie aplikacji wizerunkowych 3D i aplikacji czasu rzeczywistego
    • Czynny udział w przygotowywaniu koncepcji kreatywnych
    • Współpraca z innymi członkami zespołu projektowego przy realizowanych zadaniach

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia przy tworzeniu aplikacji pod platformę Android
    • Bardzo dobrej znajomości środowiska Unity i/lub UE4 oraz frameworku Android i programowania w tych środowiskach
    • Doświadczenia w programowaniu obiektowym w języku C++/C# i Java
    • Doświadczenia w programowaniu sieciowym BT i WiFi
    • Znajomości trendów i rozwoju aplikacji 3D (w tym mobilnych)
    • Dokładności i dobrej organizacji własnej pracy, w tym pod presją czasu
    • Dynamizmu i samodzielności w działaniu, nastawienie na realizację celu
    • Umiejętności szybkiego uczenia się

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość i umiejętność rozwijania aplikacji pod iOS (w tym mobilnych)
    • Znajomość narzędzi wersjonowania kodu Git
    • Umiejętność obsługi lokalnej bazy danych SQLLite oraz znajomość języka SQL
    • Znajomość mechanizmów optymalizacji i wielowątkowości
    • Znajomość technik stosowanych w aplikacjach 3D czasu rzeczywistego

    Mile widziane:

    • Ukończone projekty aplikacji/gier 3D
    • Umiejętność programowania shaderów i znajomość BP
    • Podstawowa orientacja w narzędziach do tworzenia modeli 3D
    • Znajomość programowania w PHP i tworzenia stron w HTML5, CSS3 i JS

    My oferujemy Tobie:

    • Pracę w firmie produkującej wysokiej klasy grzejniki łazienkowe i dekoracyjne, grzałki oraz maszyny budowalne, będącej liderem w swojej branży (25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata)
    • Możliwości kreowania rozwiązań, dzięki dostępowi do najnowocześniejszych technologii
    • Ukierunkowanie na wolność w: samostanowieniu o swoim rozwoju; zwiększaniu wartości generowanej przez własną pracę i jej gratyfikację; korzystaniu z wszelkich dostępnych zasobów Organizacji (merytorycznych, personalnych, technologicznych)
    • Nabywanie mentalności przedsiębiorcy w duchu współodpowiedzialności za całą Organizację.
    • Kontakt z ludźmi służącymi sobie pomocą w ramach różnorodnych kwalifikacji zawodowych, pozazawodowych i własnych zainteresowań
    • Pracę w Organizacji ukierunkowanej na dobro drugiego Człowieka, wartości i etykę oraz odpowiedzialność społeczną

    Ponadto oferujemy:

    • Prywatna opieka medyczna
    • Stabilna organizacja
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Karta Multisport/OK System

    Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj lub kontakt telefoniczny: +48 667 784 786