Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Deweloper OZE

GreenArt Asset ManagementO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, współpracującą z wieloma inwestorami zagranicznymi, zajmującą się zarządzaniem i rozwijaniem projektów farm wiatrowych i fotowoltaicznych. Naszą misją jest budowanie z Klientami współpracy partnerskiej, w której stajemy się lokalnym zespołem wspierającym naszych Klientów we wszelkich aspektach związanych z funkcjonowaniem rynku energetyki odnawialnej.

Jesteśmy grupą niezależnych profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w sektorze odnawialnych źródeł energii.

Jako dynamicznie rozwijająca się organizacja, wraz z rozszerzaniem działalności, planujemy wzrost naszego zespołu.

W tej chwili poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Praca w zespole rozwoju projektów farm wiatrowych i fotowoltaicznych,
  • Pozyskiwanie gruntów pod elektrownie wiatrowe i fotowoltaiczne,
  • Negocjacja umów dzierżaw pod turbiny wiatrowe i panele fotowoltaiczne,
  • Koordynowanie kwestii formalno-prawnych oraz wypełnianie, kompletowanie i wysyłka wniosków o decyzje administracyjne,
  • Bieżący kontakt z urzędami i zakładami energetycznymi,
  • Współpraca z projektantami w zakresie sporządzania projektów i opracowywania dokumentacji technicznych,
  • Nadzór nad realizacją projektów, dobór podwykonawców,
  • Nadzór nad budżetem, przygotowywanie analiz i raportów z realizowanych prac,

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w terenie (w zależności od miejsca zamieszkania),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zdolności organizacyjne oraz komunikatywność na wysokim poziomie,
  • Otwartość na zmiany,

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość procesu inwestycyjnego farm wiatrowych i fotowoltaicznych,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku bądź w branży OZE,
  • Znajomość programu AutoCAD,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji,
  • Samochód służbowy do realizacji zadań w terenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,

Ogłoszenie archiwalne