Deweloper Rozwiązań przetwarzania danych w Departamencie Informatyki; nr. ref.: DIT/17/2021;

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój systemów i aplikacji przechowywania i przetwarzania danych,

  • wprowadzanie zmian w oprogramowaniu systemów, ich konfiguracji, architektury systemów i aplikacji,

  • projektowanie rozwiązań w optymalizacji aplikacji i baz danych,

  • w tworzeniu i udostępnianiu dla departamentów merytorycznych środowisk programistycznych i aplikacyjnych do analizy danych,

  • w tworzeniu nowych kanałów pozyskiwania danych ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych,

  • wdrażanie nowoczesnych metod analizy i przetwarzania danych (ML i AI),

  • budowanie aplikacji w środowiskach bigdata,

  • przetwarzanie danych nieustrukturyzowanych,

  • przetwarzanie rozproszone.

Nasze wymagania

  • znajomość języka Python,

  • znajomość środowiska .net

  • wiedza na temat podstawowych algorytmów maszynowego przetwarzania danych,

  • znajomość podstawowych algorytmów przetwarzania informacji przy zastosowaniu AI.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w różnorodnych projektach i szkoleniach,

  • pracę w wyjątkowym zespole ekspertów oraz świetną atmosferę,

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, kafeteryjny program MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne),

  • dogodną lokalizację biura w ścisłym centrum miasta,

  • nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Dzięki nam poszerzycie:

- znajomość systemów tworzenia i nadzoru nad przepływami danych (np.Apache NiFi)

- potwierdzone doświadczenie w budowaniu modeli danych,

- doświadczenie w reżimie pracy projektowej w IT,

- znajomość środowiska MS SQL,

- znajomość rozwiniętego środowiska Hadoop.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF znajduje się w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz" oraz na stronie UKNF, w zakładce Kariera: