Oferta pracy

Diabetes Care Partner

Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • promowanie produktów Roche Diabetes Care;

  • profesjonalne kształtowanie kontaktów ze środowiskiem medycznym;

  • nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów;

  • planowanie strategii wizyt u klientów;

  • organizowanie oraz prowadzenie konferencji naukowych, warsztatów i prezentacji;

  • zarządzanie budżetem przyznanym na podległym terenie;

  • monitorowanie działań konkurencji;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego w firmie diagnostycznej lub farmaceutycznej;

  • doświadczenie z sektora GP;

  • umiejętności interpersonalne, komunikatywność i otwartość;

  • znajomość obsługi komputera wraz z pakietem MS Office;

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym;

  • posiadanie prawa jazdy kat B;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Jeżeli...

Jesteś osobą, która chce mieć wpływ na swój rozwój i szukasz firmy, która zapewni Ci możliwość realizacji twoich własnych celów niezależnie od zajmowanego stanowiska lub lokalizacji, jeżeli szukasz posady, która nie określa granic samorealizacji, ale będzie jej początkiem….. następny krok należy do Ciebie.

Miejsce pracy

Miejsce pracy: Chełm, Krasnystaw, Zamość, Biłgoraj ,Kraśnik, Włodawa, Tomaszów Lubelski

Who we are

At Roche, more than 100,000 people across 100 countries are pushing back the frontiers of healthcare. Working together, we’ve become one of the world’s leading research-focused healthcare groups. Our success is built on innovation, curiosity and diversity.

Roche is an Equal Opportunity Employer.

Przewiń do profilu firmy