Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Diagnosta / Doradca Serwisowy

MARIMEX SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Libertów (pow. krakowski)

    Libertów (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klienta zgodna z procesem serwisowym marki OPEL: umówienie i przyjęcie Klienta do serwisu, nadzorowanie przebiegu naprawy, kontrola jakości naprawy, rozliczanie zleceń serwisowych,

  • wykonywanie badań technicznych samochodów w ramach pracy w charakterze Diagnosty Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów,

  • przedstawianie zakresu oferowanych produktów i usług,

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,

  • aktywna sprzedaż usług serwisowych,

  • współpraca z działami wspierającymi serwis,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • uprawnienia diagnosty Stacji Kontroli Pojazdów (warunek konieczny),

  • prawo jazdy,

  • wykształcenie techniczne – mile widziane wyższe,

  • znajomość branży samochodowej,

  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność,

  • umiejętności organizacji pracy,

  • biegła obsługa komputera,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej a równocześnie rozwijającej się firmie,

  • pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami,

  • kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.