Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Diagnosta Elektryk

Uni-Truck – Autoryzowany Dealer Iveco i FiatO firmie

Uni-Truck – Autoryzowany Dealer Iveco i Fiat

Żmigrodzka 251

Wrocław

Uni-Truck Sp. z o.o. jeden z największych
Autoryzowanych Dealerów marki IVECO i FIAT Professional w Polsce,
w związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukuje kandydata na stanowisko:
DIAGNOSTA ELEKTRYKNumer ref.: Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Weryfikacja i usuwanie usterek w układach elektrycznych i mechanicznych,
  • Obsługa komputera diagnostycznego,
  • Rzetelne wypełnianie dokumentacji serwisowej,
  • Zachowywanie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami marki IVECO,
  • Otwarta współpraca z pozostałymi członkami zespołu warsztatowego,
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu elektroniki i mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów dostawczych i ciężarowych,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 6 dni w tygodniu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialności, rzetelności i dokładności.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Profesjonalne szkolenia Iveco,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności w marce która jest liderem sprzedaży napędów zasilanych CNG/ LNG,
  • Opiekę medyczną w Medicover.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Rozpatrzymy wyłącznie aplikacje zaopatrzone w zdjęcie oraz poniższą klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników,przeprowadzanych obecnie oraz w przyszłości. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania i złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym czasie.”

Ogłoszenie archiwalne