Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Diagnosta Laboratoryjny

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NZOZ ‘VITO-MED” Sp. z o. o. w Gliwicach ul. Radiowa 2
    zatrudni od zaraz:

    diagnostów laboratoryjnych
    Miejsce pracy: Gliwice

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • wykonywanie analiz laboratoryjnych (badania biochemiczne, immunochemiczne hematologiczne, koaulologia, płyny ustrojowe: mocz, PMR, diagnostyka boleriozy, serologia grup krwi+ bank krwi)
    • obsługa systemu laboratoryjnego
    • mile widziana umiejętność pracy w programie informatycznym Info Medica
    • prowadzenie dokumentacji

    PROFIL KANDYDATA:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • aktualne prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
    • aktualne uprawnienia serologiczne
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • mile widziane doświadczenie zawodowe
    • doskonała organizacja pracy, dokładność i sumienność
    • umiejętność pracy w zespole
    • gotowość pracy w trybie zmianowym lub dyżurowym

    ZAPEWNIAMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • stabilne zatrudnienie
    • wynagrodzenie od 3000 zł do 4000 zł.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego
    cv za pomocą przycisku aplikuj lub kontakt osobisty.