Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Diagnosta Laboratoryjny

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Klinika Bocian należy do elity placówek zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie wzrastającą liczbą pacjentów zgłaszających się do naszej kliniki, w tym pacjentów zagranicznych.

    W związku z rozwojem działalności, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy jako:
    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres zadań:

    • Analiza i preparatyka nasienia przed inseminacją
    • Obsługa analizatora immunochemicznego Cobas e411
    • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętymi standardami

    Od idealnego kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego o kierunku analityka medyczna
    • Aktualnego prawa do wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego
    • Dobrej znajomość obsługi komputera i urządzeń laboratoryjnych
    • Skrupulatności, obowiązkowości i samodzielności
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Diagnosta Laboratoryjny

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Współpracę z doświadczonym i ambitnym zespołem
    • Udział w szkoleniach
    • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, polisę na życie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    W przesłanej aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97o ochronie danych osobowych, U. nr 133 poz. 833) ”.