Logo Pracuj.pl

Diagnosta laboratoryjny - Laborant

"Amicus" Gabinet weterynaryjnyO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • praca z mikroskopem
  • przyjęcie materiału w laboratorium
  • rejestracja próbek
  • obsługa aparatów do badań
  • wykonywanie badań

Nasze wymagania

  • wykształcenie: analityka medyczna lub pokrewne biologiczne (mikrobiologia, biologia, biotechnologia)
  • doświadczenie w pracy z mikroskopem będzie dodatkowym atutem
  • sumienność, skrupulatność
  • uczciwość i chęci do pracy
  • chęć do rozwoju

To oferujemy

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • praca w ciekawym zespole i przyjaznej atmosferze
  • dla sprawdzających się umowa o pracę
  • możliwość rozwoju i nauki

O nas

Działamy na rynku województwa od 10 lat. Współpracujemy z większością obecnych lecznic weterynaryjnych. Posiadamy najszerszą ofertę badań w kraju. Wraz z rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisku diagnosty laboratoryjnego do pracowni mikrobiologii oraz parazytologii.

Diagnosta laboratoryjny - Laborant, Warszawa