Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Diagnosta Maszyn Przemysłowych

SCANWIR ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI SP. J.O firmie

SCANWIR ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI SP. J.

Przemysłowa 4

Stargard

Jako doświadczone i profesjonalne przedsiębiorstwo oferuje bogaty zakres usług z diagnostyki i doradztwa technicznego  oraz projektowania maszyn. Wykonuje także osiowanie, wyważanie  maszyn.  Ponadto przeprowadza kompleksowe i bieżące remonty urządzeń oraz poszczególnych maszyn.

Wykorzystanie sprawdzonych, innowacyjnych technologii oraz zatrudnienie grupy fachowców, w tym specjalistów od diagnostyki i mechaniki zapewnia najwyższą jakość usług i pozwala spełnić oczekiwania wymagających klientów.

Zakres obowiązków:

  • pomiary wibracji maszyn i urządzeń, opracowanie protokołów powykonawczych
  • wyważanie dynamiczne elementów wirujących sprzętem mobilnym oraz stacjonarnym
  • wykonywanie dokumentacji technicznej
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • samodzielność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, zadań
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe w zawodzie diagnostyka maszyn i urządzeń
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dobrej atmosferze
  • zdobycie uprawnień
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy

Osoby zainteresowane/ spełniające Nasze warunki prosimy o przesłanie aplikacji
za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz.

Ogłoszenie archiwalne