Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Diagnosta Samochodowy

  • Tychy, Katowice, Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Daleo Sp. z o.o.

    Oddział Tychy: STACJA KONTROLI POJAZDÓW MOTO360

    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice (okolice), Katowice (okolice), Tychy
    Numer referencyjny: Nr 4/SKP/2017
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Wykonywanie badań technicznych samochodów zgodnie z zdobytymi uprawnieniami diagnosty oraz zgodnie z Ustawą w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów.

    Wymagania:

    • uprawnienia na diagnostę w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów,
    • dobra znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną,
    • znajomość Prawa o Ruchu Drogowym,
    • umiejętność współpracy w zespole,
    • odpowiedzialność i uczciwość,
    • wysoka dyscyplina pracy,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stabilność zatrudnienia,
    • nowoczesne narzędzia pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego (m.in. możliwość zdobycia uprawnień na Rzeczoznawcę Samochodowego).

    DLA KANDYDATÓW POZA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA W MIEŚCIE TYCHY

    Zgłoszenie zawierające CV, list motywacyjny i aktualne zdjęcie z dopiskiem „Praca”,
    prosimy przesłać za pomocą "APLIKUJ"

    lub bezpośrednio pod adres:

    Daleo Sp. z o.o., 43-100 Tychy, Budowlanych 59.

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dz. U. Nr 133 poz. 883."