Ta oferta pracy jest nieaktualna od 925 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Diagnosta samochodowy na OSKP

  • Tczew, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Profil kandydata:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała okresowe badania techniczne na okręgowej stacji kontroli pojazdów

Główne zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie badań technicznych na okręgowej stacji kontroli pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • obsługa programów komputerowych
  • wykonywanie dodatkowych czynności polegających na sprawdzeniu oraz regulacji geometrii, ustawieniu świateł, analiza spalin
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • obsługa oraz okresowa kontrola prawidłowości działania urządzeń będących wyposażeniem OSKP

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • posiadanie imiennego uprawnienia diagnosty na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów,
  • mile widziane udokumentowane doświadczenie w wykonywaniu badań na stacji kontroli pojazdów
  • prawo jazdy kategorii B, inne kategorie będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim.
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę, pełen etat
  • pracę w trybie zmianowym
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie (około 4000 zł brutto)
  • pakiet socjalny

Aplikacje z dopiskiem „diagnosta - Tczew” prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
bądź kontaktować się pod numerem: 693 705 901.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się