Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Diagnosta samochodowy na OSKP

  • Tczew, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Profil kandydata:

    • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała okresowe badania techniczne na okręgowej stacji kontroli pojazdów

    Główne zadania na stanowisku:

    • przeprowadzanie badań technicznych na okręgowej stacji kontroli pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • obsługa programów komputerowych
    • wykonywanie dodatkowych czynności polegających na sprawdzeniu oraz regulacji geometrii, ustawieniu świateł, analiza spalin
    • wystawianie dokumentów sprzedaży
    • obsługa oraz okresowa kontrola prawidłowości działania urządzeń będących wyposażeniem OSKP

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • posiadanie imiennego uprawnienia diagnosty na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów,
    • mile widziane udokumentowane doświadczenie w wykonywaniu badań na stacji kontroli pojazdów
    • prawo jazdy kategorii B, inne kategorie będą dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim.
    • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę, pełen etat
    • pracę w trybie zmianowym
    • możliwość rozwoju
    • atrakcyjne wynagrodzenie (około 4000 zł brutto)
    • pakiet socjalny

    Aplikacje z dopiskiem „diagnosta - Tczew” prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
    bądź kontaktować się pod numerem: 693 705 901.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).