Diagnosta samochodowy

  • Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 16.05.2019
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 15.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Aktualnie dla naszego Klienta-Stacji Diagnostycznej w Szczytnie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

                                                Diagnosta Samochodowy
    Miejsce pracy: Szczytno
    Nr ref.: DS/2019/05/GDA

    Zadania:

    • przeprowadzanie badań technicznych aut
    • dbanie o stan techniczny linii technologicznej
    • planowanie przeglądów urządzeń(legalizacji)
    • działania marketingowe.

    Wymagania:

    • uprawnienia diagnosty
    • mile widziane doświadczenie
    • umiejętność posługiwania się sprzętem diagnostycznym oraz oprogramowaniem(np. Patron)
    • budowanie relacji z Klientem
    • komunikatywność
    • znajomość rynku diagnostycznego.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dowolną formę zatrudnienia preferowaną przez Kandydata
    • dodatkowe wynagrodzenie za każdy przegląd auta
    • miła atmosfera pracy
    • praca poniedziałek-piątek z możliwością pracy w soboty(nadgodziny).

    Oferta pracy stałej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.